Szkolny Turniej Trójek Siatkarskich

02.12.2008
W dniach 21 i 24 listopada 2008 w naszej szkole odbyły się półfinały trójek siatkarskich. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch grupach po siedem drużyn w każdej grupie. W wyniku rozgrywek wyłoniono najlepsze drużyny z obu grup. W grupie A I miejsce zajęła reprezentacja klasy II ZSZ, II miejsce klasa II TM. W grupie B I miejsce zajęła reprezentacja klasy III TM, II miejsce klasa I Ti. Drużyny te rozegrały ze sobą mecze finałowe dnia 28 listopada 2008r. W wyniku zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna klasy II TM w składzie:

Żak Karol,

Pietrzak Marcin,

Tylec Piotr.

II miejsce klasa II ZSZ,

III miejsce I Ti,

IV miejsce III TM.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

25 listopada rozegrano turniej trójek siatkarskich w kategorii dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn. W wyniku rozegranych spotkań:

I miejsce – zajęła reprezentacja klasy II Lpe w składzie Dyjak Agata, Pruś Małgorzata, Kowalczyk Agnieszka.