MOTO SHOW HUBAL 2008

26 Kwiecień 2008
MOTO SHOW HUBAL 200825 kwietnia po raz kolejny w naszej szkole odbyły się II Bychawskie Spotkania Motoryzacyjne Moto Show "Hubal 2008". Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów.
W tym dniu wszyscy mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć szkołę od „wewnątrz”, poznać nauczycieli, pracownie i ich wyposażenie.
Gimnazjaliści zwiedzili poszczególne agendy szkoły (sale lekcyjne, internat, bibliotekę, warsztaty szkolne). Do ich dyspozycji były stoiska motoryzacyjne (samochody osobowe, motocykle i skutery) i edukacyjne-prezentujące ofertę Zespołu Szkół Zawodowych na rok szkolny 2008/2009. Nasi uczniowie przygotowali pokaz tańca współczesnego i towarzyskiego. Odbyły się liczne konkursy np. slalom samochodem osobowym z piłką na czas - samochód angielski, zmiana koła na czas w maluszku, gry i zabawy zręcznościowe, mecz siatkówki-gimnazjaliści kontra uczniowie ZSZ (wygrali goście), drużynowa gra sieciowa Unreal Tournament i turniej indywidualny gry sieciowej na kierownicę Colin McRae Rally 2.0, rozgrywki FIFA.
Tegoroczne upominki składały się z długopisów, ołówków, folderów reklamowych, cukiereczków które rozdawał zaprzyjaźniony "Tygrysek". Można było posilić się smacznym bigosem i upiec sobie smaczną kiełbaskę przy ognisku.
Do zobaczenia za rok...

AKTUALIZACJA
Do galerii zostały dodane 42 nowe zdjęcia, zachęcamy do ponownego obejrzenia galerii!


Polecamy:
-Galeria - Moto Show - HUBAL 2008
MOTO SHOW

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl