Gala Europejska

16 Kwiecień 2008
Z okazji zbliżającej się czwartej rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, chcąc uczcić to jakże ważne dla nas Polaków historyczne wydarzenie, w dniu 11 kwietnia 2008 roku zorganizowaliśmy Galę Europejską.
Na pierwszy rzut poszedł konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej. Uczestnicy konkursu musieli odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań związanych z Unią i krajami wchodzącymi w jej skład. Najlepszym okazał się uczeń klasy I TM4 Adrian Grodziński. Niestety, pozostali konkursowicze muszą uzupełnić swoje wielkie braki w wiedzy podstawowej z tego tematu. Zabawa była przednia.
Nie mniejszy aplauz wywołał wybór pełnoprawnego posła EOROPARLAMENTU na rok 2008 z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie. O wyborze decydował refleks kandydata. Wybory odbywały się w rytm krakowiaka. Była ostra walka!!! (dosłownie). Największym refleksem wykazała się uczennica klasy II LP Agnieszka Garszczal i to ona uzyskała mandat europosła z naszej szkoły.
Swoją obecnością zaszczycił nas David Copperfield światowej sławy iluzjonista, który zaprezentował nam dwa numery ze swojego bogatego dorobku artystycznego. Zebranym najbardziej, podobała się etiuda z gościem z Bliskiego Wschodu (Krzysiek i Jacek byli bezkonkurencyjni).
Wszystko to było przeplatane piosenkami oraz tańcami – dostojnym polonezem, eleganckim walcem angielskim i szybkim tańcem nowoczesnym w wykonaniu uczennic i uczniów.
Było dużo zabawy i rozrywki.
J.S.

Polecamy:
-Galeria - Gala Europejska - 2008

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl