II etap Olimpiady Techniki Samochodowej

07 Kwiecień 2008
W sobotę 05.04.2008 roku w Warszawie odbył się II etap Olimpiady Techniki Samochodowej. Do rywalizacji przystąpiło 350 uczniów z 115 szkół z całej Polski. Brali w nim udział uczniowie wyłonieni w I etapie, który odbył się w szkole. II etap olimpiady odbywał się na Politechnice Warszawskiej w aulach Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.
Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły tj. Sławomir Rachwał kl. IV TM4, Damian Szopa IV TM4 i Rafał Sawa kl. I TU. Do ostatniego, finałowego etapu przeszło 11 uczniów, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzieli na pytania zawarte w teście. Komisja wyłoniła 11 finalistów w gronie, których znalazł się Sławomir Rachwał zdobywając 44 pkt. co daje mu drugie miejsce w Polsce. Do olimpiady Sławek był przygotowywany pod kierunkiem p. Andrzeja Pietrzaka.
III etap finałowy odbędzie się w połowie maja na terenie stacji obsługi samochodów zatwierdzonej przez Komisję Olimpiady. Konkurs polegał będzie na wykonaniu zadań, zatwierdzonych przez Komisję, z zakresu technologii napraw i diagnostyki pojazdowej.
Gratulujemy i w finale życzymy naszemu mistrzowi i jego opiekunowi pierwszego miejsca!!!

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl