Wyjazd do kina

14 Grudzień 2007
Po męczących zajęciach i intensywnej pracy przy tworzeniu nowego numeru "Hubal News" w czwartkowe popołudnie, grupa uczniów z kółka dziennikarskiego działającego w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie" pod opieką p. Jolanty Szpytmy i Urszuli Wilkołazkiej wyruszyła na zasłużony relaks do Cinema City w Lublinie na film "Dziewczyna moich koszmarów" (The Heartbreak Kid) – komediodramat w reżyserii: Bobby’ego Farrelly, Petera Farrelly, scenariusz: Scot Armstrong, Leslie Dix, obsada: Ben Stiller, Michelle Monaghan, Jerry Stiller.

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do kina - Szkoła dla Ciebie - 2007

"Dziewczyna moich koszmarów" to szalona komedia romantyczna, szczodrze obdarowana skrzącym się humorem przez specjalistów w tej branży - braci Farrelly . Po wielu latach życia w stanie kawalerskim, ciągłej presji w tej materii ze strony ojca, i jego najlepszego kumpla , Eddie zaczyna się zastanawiać czy aby nie jest zbyt wybredny jeśli chodzi o kobiety, z którymi się spotyka. Kiedy zatem los przypadkowo stawia na jego drodze ponętną blondynkę o imieniu Lila , a romans zaczyna się rozwijać, Eddie pod wpływem chwilowego impulsu oświadcza się jej. Jednak już chwilę po ślubie, kiedy nowożeńcy mają okazję w końcu się lepiej poznać w podróży poślubnej wzdłuż kalifornijskiego wybrzeża, Eddie zaczyna sobie zdawać sprawę jak wielki popełnił błąd. Wkrótce po przybyciu do egzotycznego meksykańskiego hoteliku z dala od wielkomiejskich tłumów, Eddie zakochuje się w twardo stąpającej po ziemi Mirandzie , która nie ma zielonego pojęcia o tym, że ten nowopoznany mężczyzna spędza tam miesiąc miodowy. Tym razem przed Eddiem staje nowe wyzwanie - jak wyplątać się z trwającego zaledwie kilka dni związku małżeńskiego i nie stracić przy okazji dziewczyny swoich marzeń.
Po dużej dawce humoru w doskonałych nastrojach wróciliśmy do domu i z nowym zapałem przystępujemy do czekającej nas pracy

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl