Moto Show - HUBAL 2007

04.06.2007 15:57:13
Po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się I Bychawskie Spotkania Motoryzacyjne Moto Show "Hubal 2007". Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów.
Uroczystego otwarcia Moto Show dokonał dyr. Adam Biaduń. Następnie gimnazjaliści zwiedzili poszczególne agendy szkoły.
Po krótkim spacerze po obiekcie, do dyspozycji gimnazjalistów były stoiska motoryzacyjne (ciągniki siodłowe, samochody osobowe, motocykle i sprzęt rolniczy). Ponadto odbyły się liczne konkursy np. slalom samochodem osobowym tyłem na czas - samochód angielski, zmiana koła na czas w maluszku, turniej szachowy, gry i zabawy zręcznościowe, drużynowa gra sieciowa Unreal Tournament i turniej indywidualny gry sieciowej na kierownicę Colin McRae Rally 2.0. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się również stoisko kosmetyczne AVON-u, na którym odbywał się pokaz makijażu, gdzie można było dowiedzieć się jak zrobić makijaż czy tez uzyskać porady kosmetyczne.
W między czasie można było posilić się smacznym bigosem, zjeść prawdziwej grochówki czy też upiec sobie smaczną kiełbaskę przy ognisku i popić gorącą herbatą lub kawą (wszystko było gratis).
Z tego co było widać, to należy uznać imprezę za udaną. A więc do zobaczenia za rok...

Polecamy:
-Galeria - Moto Show - HUBAL 2007

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl