Dla gimnazjalistów – ważne!!!

12.03.2007 12:07:55
InformacjaZ radością informujemy, że dla wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych naszą propozycją edukacyjną w nowym roku szkolnym 2007/2008 zaktualizowaliśmy informacje dotyczące rekrutacji. Aby ułatwić Wam żywot, poza ofertą edukacyjną, wymaganymi dokumentami, zasadami kwalifikowania kandydatów, harmonogramem składania dokumentów /co i kiedy/, dodatkowo zamieściliśmy TECZKĘ OSOBOWĄ UCZNIA, w której znajduje się min. miejsce na dane osobowe i gotowy wzór podania /wszystko to można edytować/.
Każdy z Was kto przyjdzie do naszej szkoły otrzyma taką teczkę z gotowym zestawem niezbędnych dokumentów. Mamy nadzieję, że nasza oferta zadowoli większość z Was.
Poza tym tradycyjnie będziemy promować naszą szkołę poprzez spotkania z Wami w waszych szkołach. Już niedługo oczekujcie nas. Najprawdopodobniej, specjalnie dla Was w dniu 1 czerwca /piątek/ będzie zorganizowany specjalny dzień otwarty, połączony z wielkim festynem i pokazami np. zjazd harlejowców, pokazy najnowszych Tirów, samochodów tunningowanych itp. Ponadto będzie wiele innych atrakcji, których nie chcemy zdradzać przed czasem. Włącz ciekawość i cierpliwość...

Przydatne linki:
-Oferta szkoły
-Zasady rekrutacji
-Teczka osobowa dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej
-Teczka osobowa dla ucznia Technikum Uzupełniającego
-Teczka osobowa ucznia/słuchacza Polecealnej Szkoły Zawodowej
-Podanie o przyznanie miejsca w internacie

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl