Ślubowanie na Sztandar Szkoły

09 Październik 2020
 8 października w murach  naszej szkoły po raz kolejny rozbrzmiało uroczyste ,,Ślubujemy!" Tradycji stało się zadość – uczniowie klas I  oficjalnie stali się uczniami „Hubala”. W tym roku szkolnym musieliśmy się ograniczyć  do symbolicznych obchodów Święta Szkoły w związku z panującą pandemią w całym kraju.  Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego wszyscy odśpiewali hymn narodowy, następnie głos zabrał dyrektor szkoły Pan Janusz Sagan.

Michał Kryk i Bartłomiej Milanowski  z klasy IV TI przybliżyli zebranym życiorys i zasługi majora Henryka Dobrzańskiego. Uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie, następnie zostały wręczone dyplomy i upominki dla uczniów klas I  zwycięzców szkolnego konkursu wiedzy o Patronie szkoły. W tym roku największą wiedzą popisali się Kacper Kornak I TI – I miejsce, Michał Maliszewski I TPS– II miejsce i Amelia Lewandowska I TUF– III miejsce.

Delegacja młodzieży z klasy IV TI wraz z dyrektorem zapaliła znicze i złożyła kwiaty pod kamieniem upamiętniającym Patrona Szkoły.
Na zakończenie uczniowie Michał Kryk, Michał Golan, Konrad Piędzia wraz z wychowawczynią Panią Barbarą Długoszek udali się na miejscowy cmentarz by zapalić znicze na grobach zmarłych nauczycieli.
W tym dniu w roli debiutującego konferansjera wystąpił Pan Marcin Kryk, a za oprawę fotograficzną odpowiedzialny był Pan Robert Skoczylas.

Galeria zdjęć ...


DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl