#BeActive (Bądź aktywny)

01 Październik 2020
   W dniach 23- 30 września w całej Europie obchodzony jest Europejski Tydzień Sportu, którego celem jest promocja sportu i aktywności fizycznej.  Istotą kampanii jest zapoczątkowanie i przeprowadzenie  nowych działań zachęcających społeczeństwo do różnych form ruchu oraz kontynuowanie już istniejących, udanych przedsięwzięć o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) i ma zachęcić do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia ale również przez cały rok.

Nasza szkoła juz po raz kolejny  włączyła się w tę kampanię organizując zajęcia  skierowane do dziewcząt i kobiet o charakterze lokalnym pod nazwą Bądź Fit z „ Hubalem” IV. Naszym  celem była promocja aktywności ruchowej,  w szczególności różnych form fitness, zdrowego stylu życia i odżywiania. Wydarzenie to ze względu na sytuację spowodowaną koronawirusem przeprowadziliśmy w trzech grupach, w reżimie sanitarnym z ograniczoną liczbą osób w grupie. Pierwszego dnia odbył się trening ABT(kształtujący biodra brzuch, uda), który  skierowany był do uczennic, nauczycielek i pracownic naszej szkoły. Na kolejne dwa treningi zaproszone zostały kobiety z Bychawy i okolicy. Uczestniczki mogły wybrać odpowiedni dla siebie trening ABT - dla początkujących lub podejmujących ćwiczenia po przerwie  lub Tabatę – intensywny trening dla bardziej zaawansowanych.  Zajęcia zorganizowały i poprowadziły panie Katarzyna Maciejczyk i Joanna Mendykowska.

Dziękujemy za  duże zainteresowanie naszym wydarzeniem, wspólne treningi  i zachęcamy do systematycznej aktywności fizycznej.


Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl