OTWP - eliminacje gminne

11 Marzec 2020
 06 marca 2020 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Bychawa, wzorem lat ubiegłych, przeprowadzone zostały eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów – Marcin Sura, Przemysław Malec, Jakub Czajkowski z klasy I Tps5, Emil Poniewozik, Andrzej Kulak, Michał Borowiecki, Mateusz Skwarzyński, Dominik Luterek z klasy I Tps4 oraz Mateusz Kaźmierak i Marcin Jarzyna z klasy II Ti4.
 
 
Przywitania uczestników, opiekunów oraz otwarcia eliminacji gminnych dokonał burmistrz - Pan Janusz Urban. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Otrzymali oni do rozwiązania testy /30 pytań/, które po zakreśleniu odpowiedzi zostały sprawdzone przez komisję.

Na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej test był bardzo trudny. Największa liczbą punktów zdobył Marcin Jarzyna. To on będzie reprezentował gminę Bychawa na powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbędą się  w Lublinie. Drugie miejsce zajął Andrzj Kulak  a trzecie Michał Borowiecki. Uczniowie  otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim reprezentantom „Hubala” dziękujemy za udział w konkursie.

Zwycięzcy – MARCINOWI – gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych już wkrótce.

Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożaru, poznawania tradycji, historii i organizacji ochrony przeciwpożarowej.


Galeria zdjęć...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl