Podzielili sie kroplą krwi ...

20 Luty 2020
   Wtorek, 19 lutego 2020 roku stał się w naszej szkole wspaniałą okazją do szczególnego wolontariatu. Wszyscy chętni mogli oddać krew w szkolnej akcji krwiodawstwa. Zorganizowana ona została jak zawsze we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie.

   Tradycyjnie już nasi uczniowie, nauczyciele, absolwenci i sympatycy „Hubala” wykazali się ogromną wrażliwością na potrzeby tych, których zdrowie i życie znalazło się w szczególnym niebezpieczeństwie. Dwudziestu trzech dawców stawiło się przed salą, gdzie odbywała się rejestracja. Ci, którzy pozytywnie przeszli badanie lekarskie mogli zająć miejsce w jednym z przygotowanych dla dawców foteli. Ostatecznie 19 osobom udało się oddać krew. Zebrano 8550 ml pełnej krwi. Każdy krwiodawca wrócił do domu z całym opakowaniem czekolad /8/, sokiem i pendrivem. To kolejna cegiełka szkolnej społeczności na rzecz najbardziej potrzebujących. Liczymy i zachęcamy, by do akcji przyłączyło się coraz więcej pełnoletnich „hubalczyków”.
   W imieniu potrzebujących serdecznie Wam dziękujemy!
 
 
Drodzy krwiodawcy!
Jesteście wspaniali, odważni i odpowiedzialni! Dziękujemy Wam z caaaałego serca! Jesteśmy z Was bardzo dumni
   Dzięki serdeczne dla pedagoga szkolnego Pana Janusza Sagana! Pan Janusz każdego roku organizuje w naszej szkole Akcję Krwiodawstwa i jest w tym organizowaniu bardzo wytrwały i skuteczny, za co Mu po stokroć dziękujemy!
Na kolejną akcję zapraszamy w Dzień Dziecka czyli 1 czerwca 2020 roku !!!


DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl