Bieg po zdrowie

12 Październik 2019
 9 pażdziernika 2019 roku uczniowie klas pierwszych: Pawelec Michał, Ziętek Paweł, Malec Mateusz i Patryk wraz z nauczycielką wychowania fizycznego Katarzyną Maciejczyk wzięli udział w organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zaraszowie „ Biegu po zdrowie”. Celem imprezy było rozwijanie  świadomości młodzieży w zakresie zdrowego stylu życia. Kształtowanie postaw i zachowań niezbędnych do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Podczas pokonywania trasy biegu liczącej około 4km, na poszczególnych punktach poznawaliśmy ciekawostki turystyczne związane z Zaraszowem i okolicami jak również wykonywaliśmy przygotowane zadania ( rebusy, krzyżówki, testy wiedzy o zdrowym stylu życia).  W dalszej części imprezy zostały przeprowadzone konkurencje sportowe na wesoło : skoki w workach, przeciąganie liny, rzuty kasztanami, przekładanie kredek w rękawicach bokserskich.
Całość imprezy zakończyło ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek oraz rozdanie dyplomów i wyróżnień. Nasi uczniowie zajęli III miejsce w biegu oraz I miejsce za wykonany plakat dotyczący zdrowego stylu życia.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl