Pomagamy innym ...

26 Wrzesień 2019
  W czwartek 26 września 2019 r. odbyła się  pierwsza w tym roku szkolnym akcja honorowego krwiodawstwa. W poborze krwi uczestniczyło troje nauczycieli /Anna Korba, Andrzej Pietrzak i Janusz Sagan/, uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Wśród nich byli zarówno ci, którzy po raz kolejny oddali honorowo krew ale również tacy, którzy zaledwie w tym roku ukończyli 18 lat i mogli pomóc innym. 
  W akcji udział wzięło 21 osób. Ostatecznie zakwalifikowanych zostało 17 osób. Młodzież, nauczyciele i absolwenci oddali 7650 ml pełnej krwi! Ma to podwójne znaczenie, bowiem jeden dawca może uratować życie dwóm biorcom. Pierwszy raz krew oddało trzech uczniów. Gratulujemy decyzji. To kolejna cegiełka szkolnej społeczności „Hubala” na rzecz najbardziej potrzebujących. W ich imieniu serdecznie Wam dziękujemy!
      Jesteśmy dumni z tego, co robią nasi uczniowie, absolwenci i nauczyciele. Koordynatorem wszystkich akcji krwiodawstwa jest pedagog szkolny pan Janusz Sagan.
    Następna Szkolna Akcja HDK odbedzie się 13 lutego 2020 r. Zapraszamy do udziału – ta forma pomocy jest bardzo cenna, a nic nie kosztuje.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl