Z Erasmusem w Europie

16 Wrzesień 2019
    Po półrocznym przygotowaniu pedagogicznym, kulturowym i językowym grupa 18 uczennic i uczniów udała się w dniu 08.09.2019 r. na kolejny dwutygodniowy staż zawodowy do Włoch. Są to uczniowie odbywający kształcenie praktyczne w zawodach: technik pojazdów   samochodowych Jakub Sadło, Kamil Szmołda, Maciej Pyc, Adrian Skowronek, Bohdan Horchenko, Kacper Tylus, Marko Tokar, Ivan Tanasiichuk, Wiktor Król, technik informatyk – Kacper Budzyński, Paweł Kuśmierz, Konrad Piędzia, Marcin Kryk, Kamil Olesiński, Jakub Pawelec, Jakub Kowalczyk oraz technik usług fryzjerski – Magdalena Mełgieś i Agata Mączka. Staż realizowany jest w ramach projektu „Z Erasmusem w Europie” - nr projektu 2018-1-PL01-KA102-047568 finansowanego ze środków programu Erasmus+.

   Dwutygodniowe praktyki odbywają się w miejscowości Spoleto – prowincja Perugia, region Umbria. Organizacja przyjmująca Azzurra Societa Cooperativa Sociale zapewnia naszym uczniom zakwaterowanie w hostelu Casa di Ospitalita Nazareno a miejsca praktyk u lokalnych przedsiębiorców. Wszystkie działania wspierane są przez polskich opiekunów ze strony partnera przyjmującego – Panią Ewę Markowską i Panią Beatę Watrak, które służą radą, pomocą, dobrym i ciepłym słowem 24 godziny na dobę.

   W wolnym czasie pod opieką opiekunów spacerujemy po centrum miasta poznając najważniejsze zabytki Spoleto oraz okoliczne górskie szlaki turystyczne.    Uatrakcyjnieniem pobytu na stażu a zarazem jednym z jej celów jest program kulturowy.  W związku z tym wszyscy, w czwartek 19 września udadzą  się na wycieczkę do wiecznego miasta - Rzymu.  Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl