Kolejny etap – kolejny sukces!

29 Marzec 2019
 W dniu 28.03.2019 roku w Lublinie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy PożarniczejMłodzież zapobiega pożarom” na szczeblu powiatowym. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu lubelskiego wyłonieni w eliminacjach gminnych.

   Kolejny etapkolejny sukces. Tak najkrócej można by podsumować awans Rafała Sulowskiego (kl.IV Tps) do etapu wojewódzkiego OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach powiatowych Rafał musiał zmierzyć się z 25-cioma pytaniami testowymi /max. 25 pkt./. Uzyskując 21 punktów zapewnił sobie po raz drugi z rzędu, awans na wyższy szczebel.


   Rafałowi gratulujemy kolejnego zwycięstwa i życzymy sukcesu na szczeblu wojewódzkim. Opiekunem merytorycznym, służącym pomocą i promującym od lat turniej w naszej szkole jest pedagog szkolny Janusz Sagan.
   Od lat kolejne edycje turnieju cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów. Jest to znakomita okazja do spopularyzowania wśród młodzieży postaw społecznych i zachęcenia jej do zainteresowania się sprawami ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.
   Zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 25 kwietnia 2019 r. w Lublinie.


 

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl