Odliczanie do Spoleto rozpoczęte …

20 Marzec 2019
 Właśnie zakończyły się sprawy rekrutacyjno-organizacyjne do projektu "Z Erasmusem w Europie". Zostało wybranych 18 szczęśliwców i 4 osoby jako rezerwowe, które wezmą w nim udział. Opracowano harmonogram zajęć z przygotowania językowo/kulturowo/pedagogicznego. Następnie odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne dla rodziców uczniów zakwalifikowanych na staż do Spoleto. Na spotkaniu tym uczniowie i ich rodzice zostali poinformowani o celu i sposobie realizacji projektu. Podano harmonogram zajęć organizowanych w ramach wsparcia językowego, pedagogicznego i kulturowego. Uczniowie i rodzice zostali zapoznani także z przebiegiem praktyki oraz umiejętnościami i wiadomościami jakie zdobędą po jej odbyciu.


Od soboty 16 marca 2019 r. rozpoczęły się zajęcia z języka włoskiego, które prowadzi Pani Małgorzata Butryn. Do zrealizowania jest 50 godzin lektoratu języka włoskiego. W międzyczasie trwają już zajęcia z przygotowania pedagogicznego i kulturowego. Należy zaznaczyć, że uczniowie chętnie i z zaangażowaniem uczestniczą w tych zajęciach.
Koordynatorem projektu jest pedagog szkolny Pan Janusz Sagan.
   Wszystkie koszty związane z udziałem w projekcie tj. kurs językowy, pedagogiczny i kulturowy, przelot, pobyt wraz z wyżywieniem, ubezpieczenie, koszty organizacji stażu są finansowane ze środków programu ERASMUS+.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl