IV Międzyszkolny Turnirj Gier

21 Luty 2019

 W dniach 19-20 luty 2019 roku w czasie ferii zimowych w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie odbył się Czwarty Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn pięcioosobowych ze szkół podstawowych lub gimnazjów z: Wysokiego, Zakrzówka, Piotrkowa, Bystrzycy Starej, Krzczonowa, Pszczelej Woli oraz wszystkich szkół z Bychawy. Drużyny zostały poprzez losowanie podzielone na 4 grupy po 3 drużyny każda. Mecze w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym” w systemie BO1. Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek awansowali zwycięzcy oraz drużyny z drugich miejsc. Następnie drużyny rywalizowały wg następującego scenariusza: 1A:2B, 2A:1B, 1C:2D, 1D:2C. Zwycięzcy awansowali do półfinałów i finału.


Przed rozpoczęciem finału odbył się mecz o trzecie miejsce, w którym drużyna „Kodzirasy” pokonała drużynę „Entel Gaming”. W finale rozgrywanym systemem BO3 drużyna „Leno Paleno” ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Starej w składzie: Mateusz Och, Damian Przech, Kacper Szyszkowski, Marcin Kopociński oraz Szymon Tracz pokonała po trzech wyrównanych meczach drużynę „E5Gaming” z Gimnazjum przy Zespole Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie w składzie: Damian Mączka, Kacper Kukuryk,  Bartłomiej Rybaczek, Mateusz Kaźmierak oraz Adrian Szwałek.

Drużyny z podium otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

 Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców naszej szkoły za ufundowanie nagród. Organizatorem turnieju byli uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk oraz  nauczyciele przedmiotów informatycznych pan Robert Skoczylas oraz pani Barbara Długoszek. Dziękujemy nauczycielom, którzy podczas ferii poświęcili czas na opiekę nad młodzieżą.  Wszystkim serdecznie gratulujemy i uczniów klas trzecich gimnazjum oraz ósmych szkół podstawowych zapraszamy od września do "HUBALA" a pozostałych na następny turniej!!!!


Galeria zdjęć ... 

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl