Kiermasz ciast, ozdób i stroików świątecznych , loteria fantowa 2018.

20 Grudzień 2018
 18 i 19 grudnia 2018 roku, w naszej szkole odbył się kiermasz ciast, ozdób i stroików świątecznych  oraz  loteria fantowa. Inicjatywę taką podjęła klasa I TIPS z wychowawczynią panią Joanną Mendykowską, przy wsparciu i pomocy  uczennic z klasy II TIUF i klasy IV TPS.
Zgodnie z tradycją Bożonarodzeniową  przygotowano ręcznie wykonane bombki, śnieżynki i gwiazdki szydełkowe, szyszki, aniołki, ptaszki z wełny i piór,  stroiki na stół świąteczny. Wśród wypieków nie mogło zabraknąć korzennych pierniczków, cynamonowych i orzechowych ciasteczek serniko- makowca oraz szarlotki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też loteria fantowa, w której można było wygrać maskotkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w nasze przedsięwzięcie, zarówno tym którzy przygotowali ozdoby: uczniowie/ uczennice z klasy ITI( M. Jarzyna, J. Kowalczyk, S. Goś, M. Kaźmierak), II TI – A. Pizoń, upiekli ciasta(M. Kaźmierak) i pierniczki ( P. Skoczylas IV TPS), obsługiwali stoisko( M. Jarzyna, K. Olesiński),  ale przede wszystkim tym, którzy bawili się razem z nami i w ten sposób wsparli nasz cel. Podczas tej akcji zebrano 279, 45zł., które zostaną przeznaczone na potrzeby zajęć wychowania fizycznego.
Szczególne podziękowania dla mamy Mateusza Kaźmieraka za upieczenie pysznego ciasta.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl