„Bądź Fit z „Hubalem”

06 Wrzesień 2018

 

Europejski  Tydzień Sportu (ETS), jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie.  Czwarta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu odbędzie się we wszystkich państwach Unii Europejskiej w dniach od 23 do 30 września 2018 r. Kampania realizowana jest pod hasłem #BeActive – Bądź aktywny.

 

Podstawowym zadaniem tej inicjatywy jest angażowanie, uświadamianie i inspirowanie mieszkańców Europy do podejmowania aktywności fizycznej w codziennym życiu, a jej głównym celem jest popularyzacja sportu na poziomie lokalnym i integracja różnych grup wiekowych. ( www.etspolska.pl)


W ramach obchodów IV ETS ,  25.09.2018r w ZSZ Nr1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie, w godzinach 17.00 – 19.00,   odbędą się zajęcia fitness dla dziewcząt i kobiet pod nazwą  „Bądź Fit z „Hubalem”.  W programie krótkie sesje treningowe (10 – 20 minutowe) , tak by każda z pań mogła wybrać odpowiednią dla siebie formę aktywności. Należy zabrać ze sobą  matę do ćwiczeń, ewentualnie ręcznik,  wygodny stój i butelkę wody. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. W przerwie między ćwiczeniami można będzie posilić się zdrową przekąską  w naszej” Fit kawiarence” , wymienić się przepisami  oraz uzyskać informacje o zdrowym stylu życia.


Zapraszamy chętne dziewczęta, mamy, nauczycielki, panie z Bychawy i okolicy, z różnych instytucji, do udziału w tym wydarzeniu #BeActive  - „Bądź Fit z „Hubalem”. 


Przyjdź i ćwicz razem z nami !!!

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl