Hubal World Cup 2018

04 Czerwiec 2018
  30 maja 2018r odbyły się w naszej szkole  Mistrzostwa w piłce nożnej  w ramach projektu edukacyjnego  Hubal World Cup 2018.   Wcześniej  reprezentacje klas: I TI,  I TPS, II TI, II TPS  wylosowały państwa z grupy Polaków na Mistrzostwa Świata w Rosji, by  pod ich barwami rozegrać mecze:  I TI – Japonia;   I TPS - Kolumbia, II TI - Senegal, II TPS – Polska. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym, po 15 minut.  Każda klasa miała też przygotować  materiały i wykonać gazetkę dotyczącą wylosowanych reprezentacji.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Polska,  czyli klasa II TPS
II miejsce – Senegal – klasa II TI
III miejsce – Japonia – klasa I TI
IV miejsce – Kolumbia – klasa I TPS
W turnieju wzięli udział  także nauczyciele: p. A. Pietrzak, R. Skoczylas i T. Stoczkowski, którzy byli dużym wsparciem dla drużyn.  Gratulujemy wszystkim reprezentacjom i życzymy sobie i wszystkim, by   podczas Mistrzostw w Rosji, Polska nie tylko wyszła z grupy, ale została mistrzem świata.
Serdecznie dziękujemy panu Sławomirowi  Różyckiemu za sędziowanie zawodów.
            W przerwie meczu zawodnicy mogli się wzmocnić  i zregenerować siły  zdrowymi przekąskami i napojami. W przygotowanym bufecie znalazły się  warzywa: rzodkiewki, pomidory, ogórki, kalarepka, owoce: banany i truskawki oraz zdrowe batony z ziarnami, suszonymi owocami i  bakaliami, ciasta z kaszą jaglaną i ciasteczka bez mąki, a także napoje: woda, kompot, woda z cytryną i miętą)
Serdecznie dziękujemy dziewczętom z klasy II TI za przygotowanie bufetu oraz Radzie Rodziców, która częściowo ufundowała  produkty do naszego bufetu.

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl