Tak niedawno żeśmy się spotkali a już pożegnania nadszedł czas

27 Kwiecień 2018
 27 kwietnia uczniowie klas IV zakończyli swoją przygodę z naszą szkołą. Z rąk dyrektora szkoły p. Jerzego Sprawki i wychowawców : Joanny Mendykowskiej i Jolanty Szpytmy otrzymali świadectwa ukończenia technikum. Beata Znój , uczennica klasy IV Tiuf, otrzymała świadectwo z wyróżnieniem czyli tzw. ”czerwonym paskiem”.


Były podziękowania i kwiaty .Ostatnie przemówienia dyrektora, wychowawców. Nagrody i dyplomy dla tych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki nauczania w czasie czterech lat nauki. Honorowym dawcom krwi wręczono podziękowania za ich dar serca. Pan Janusz Sagan zachęcał ich do tego ,by nadal uczestniczyli w naszych szkolnych akcjach krwiodawstwa.
Pani Barbara Długoszek wręczyła certyfikaty uczestnikom projektu” Portugalskie staże uczniów z Bychawy”. Na koniec absolwenci obejrzeli prezentację przygotowaną przez pana Roberta Skoczylasa ,która przypomniała im wydarzenia z czterech lat pobytu w murach tej szkoły. Było bardzo wesoło, cóż niektórzy trochę się zmienili… Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcia, ostatnia kawa w gronie kolegów i nauczycieli i to już jest koniec…….
Życzymy wszystkim maturzystom jak najlepszych wyników na egzaminie. Pamiętajcie, że :

"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny
I może wszystko osiągnąć "

Powodzenia !


Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl