Edukacja przyszłości w powiecie lubelskim

27 Kwiecień 2018

 W ramach projektu unijnego ” Edukacja przyszłości w powiecie lubelskim" zostały zakończone zajęcia z Akademii Techniki Motoryzacyjnej” które trwały od 09.10.2017r  do 27.04.2018r. Z zajęć tych skorzystali uczniowie klas: II TPS oraz III TPS. Celem tych zajęć było rozszerzenie kompetencji zawodowych dot. Pokładowych Systemów Diagnostyki Pojazdów Samochodowych. Zajęcia zostały podzielone  na dwa moduły :

MODUŁ 1.Budowa i Działanie Zespołów Pojazdów Samochodowych - 15 godzin.

MODUŁ 2. Obsługa i Diagnostyka Elektronicznych Zespołów Pojazdów Samochodowych – 25 godzin.


Zajęcia te prowadzili nauczyciele naszej szkoły: Pan mgr inż. Marek Fijołek oraz Pan mgr inż. Andrzej Pietrzak. Zajęcia te odbywały się w budynku warsztatów szkolnych naszej szkoły w formie zajęć teoretycznych jak i praktycznych, ze wskazaniem na zajęcia laboratoryjno – diagnostyczne. Akademia Techniki Motoryzacyjnej pozwoliła uczniom na poszerzenie wiedzy z elektroniki samochodowej i wzbogacenie umiejętności praktycznych w tym zakresie wykraczając tematyką zajęć poza podstawę programową. Dzięki tym zajęciom, uczestnicy mieli także możliwość usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę przygotowując się do egzaminu zawodowego – kwalifikacja M.18 i kwalifikacja M.12.
Dodatkową atrakcją przewidzianą dla każdego uczestnika zajęć z ATM było wzięcie udziału w trzydniowych wyjazdach studyjnych:
1.      Poznań Motor Show 2018” w dniach 5-7.04.2018r.
2.      Fabryka Samochodów Volkswagen Polska w Poznaniu w dniach 22-24.04.2018r.
Zachęcamy uczniów do brania udziału w kolejnych działaniach projektowych.

Galerie zdjęć:
Zajęcia ATM ...

Wyjazd na targi do Poznania ...

Wyjazd do fabryki VW ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl