Druh Rafał znów wygrywa …

23 Marzec 2018
   W dniu 22.03.2018 r. w Komendzie Miejskiej PSP w Lublinie, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorem turnieju był Zarząd Powiatowy Związku OSP RP, Komenda Miejska PSP i Starostwo Powiatowe w Lublinie. Konkurs został poprzedzony eliminacjami gminnymi, które wyłoniły zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych. Nominacje do finału wojewódzkiego zdobyli tylko najlepsi uczestnicy w poszczególnych kategoriach szkolnych. 

   W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Powiat Lubelski będzie reprezentować uczeń „Hubala” dh Rafał Sulowski. Trzymamy kciuki za naszego mistrza by udało mu się wygrać eliminacje wojewódzkie, które odbędą się 26.04.2018 roku.

   W podsumowaniu konkursu wyrażono słowa uznania dla uczestników turnieju za wysoki poziom wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz ich opiekunom za przygotowanie finalistów. Opiekunem merytorycznym naszego laureata jest pedagog szkolny Janusz Sagan.

   Celem poszczególnych etapów OTWP jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży ochrony przeciwpożarowej, kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa oraz zapoznanie z historią i tradycjami pożarniczymi.

 DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl