Targi edukacyjne w Lublinie

16 Marzec 2018
 Za nami XIV edycja Targów Edukacyjnych w Lublinie. Przez dwa dni nasza szkoła, prezentowała swoją ofertę edukacyjną na wspólnym stoisku dla których Powiat Lubelski jest organem prowadzącym.
  Jest nam niezmiernie miło, że oprócz głównych zainteresowanych, nasze stoisko odwiedziła Lubelska Kurator Oświaty p. Teresa Misiuk oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego p. Beata Brudzisz – Janiszewska.

Poprzez udział naszej szkoły w Targach Edukacyjnych, młodzież miała możliwość poznania kierunków, w jakich kształcimy. Szkoła ma bardzo dobrze wyposażone, posiada nowoczesne pracownie samochodowe i komputerowe, realizuje liczne projekty unijne. Wszystko to jest organizowane z myślą o uczniach, aby zapewnić im jak najlepsze warunki do nauki, rozwoju, odnajdywania własnych dróg w życiu.

   Składamy podziękowania osobom zaangażowanym w organizację Targów Edukacyjnych nauczyciele – Marcin Kryk, Dariusz Góźdź, Jakub Wieczorkiewicz i Janusz Sagan -uczniowie – Damian Wójcik, Kamil Szmołda i Dominik Dorocki.

 

   Zapraszamy do zapoznawania się z pełną ofertą edukacyjną „Hubala”, która jest dostęp na na naszej stronie www.zsz.bychawa.pl

Galeria zdjęć ...

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl