Dzień otwarty w "HUBALU"

13 Marzec 2018
 13 marca 2018roku odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Pojawili się na nim gimnazjaliści, którzy poszukują dla siebie odpowiedniej szkoły i myślących o  naszej szkole jako miejscu przyszłej nauki. Przybyli uczniowie mieli szansę przyjrzeć się szkole od wewnątrz oraz poczuć atmosferę jaka tu panuje.

   Na początku wszyscy zgromadzili się na sali 28 gdzie powitał ich pan wicedyrektor Tomasz Stoczkowski. Następnie uczniowie gimnazjum obejrzeli prezentację multimedialną, która mówiła o ofercie edukacyjnej szkoły, a także przedstawiała nasze działania, zajęcia pozalekcyjne, sukcesy oraz informacje o projektach w jakich bierzemy udział.

Po części ogólnej gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy, w których uczestniczyli w różnego rodzaju zajęciach tematycznych. Sprawdzając co mamy do zaoferowania, mogli porozmawiać z nauczycielami opowiadającymi o perspektywach na przyszłość, jakie niesie ze sobą nauka na danym profilu. Swoimi odczuciami dzielili się również uczniowie, którzy mają własny obraz odczuć co do miejsca, a także stresu związanego z wyborem odpowiedniej dla siebie szkoły. Oprócz zwiedzania szkoły i poznawania szczegółów edukacyjnych gimnazjaliści mieli możliwość uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach przygotowanych specjalnie dla nich

    Miejmy nadzieje że z większością odwiedzających nas w tym dniu uczniów spotkamy się podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/19. Wszystkich gimnazjalistów serdecznie zapraszamy do miejsca, w którym naprawdę wiele się dzieje i każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Tu poza nauką można rozwijać także swoje pasje, albo znaleźć nowe, dzięki którym wasze życie będzie pochłonięte ciekawymi osobami i przeżyciami.
 

DODAJ KOMENTARZ:

Nick:


Komentarz:
;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak :bag :hyhy :przestraszony :rozpacz :evil :ok

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl