AKTUALNOŚCI:

Profilatyka a TY

17 Wrzesień 2013
 

W dniu 13 września 2013 r. w sali konferencyjnej Caritas Archidiecezji Lubelskiej odbyła się II Konferencja „Profilaktyka a Ty” pt. „Pokonać Smoka.” Ideą konferencji było promowanie mody na życie bez uzależnień wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz skierowana była do wszystkich osób, którym bliska jest idea twórczej profilaktyki.

   Naszą szkołę reprezentowała delegacja uczniów – Justyna Kuna, Konrad Małek i Przemysław Zdybel wraz z pedagogiem szkolnym p. Januszem Saganem.

więcej...

Pokazy z fizyki

17 Wrzesień 2013
  Pokazy z fizyki są organizowane co roku  przez  lubelski oddział  Polskiego Towarzystwa Fizycznego Instytutu Fizyki Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej i trwają przez cały wrzesień. 11 września 2013 r. uczniowie klasy II Tps uczęszczający na zajęcia rozszerzone   z fizyki wraz z nauczycielem p. Wiesławem Olechem i wychowawcą p. Januszem Saganem udali się na 54. pokazy.

więcej...

Dar krwi darem serca!!!

12 Wrzesień 2013
 
"Bezpieczeństwo krwi zaczyna się ode mnie".

Krwiodawcą może być każdy zdrowy człowiek. Tylko wówczas oddanie krwi nie będzie szkodliwe dla organizmu, a pobrana krew lub osocze nie będą stanowić zagrożenia dla chorych.
Nie wahaj się - podejmij decyzję.
 

 Przyjdź w najbliższą środę 

18 września 2013r. w godz. 9:00 - 13:00

do naszej szkoły:

  •   wypoczęty,
  •   po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku,
  •   z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem),
  •   dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.
  •  

 Dar krwi darem serca!!!

Dożynki powiatowe w Radawcu

02 Wrzesień 2013
  Dnia 1 września 2013r. w Radawcu odbyły się dożynki powiatowe. Podczas dożynek nasza szkła przygotowała stoisko promocyjne. Na dożynki udali się pan dyrektor Jerzy Sprawka, panie Monika Stanicka i Anna Pikul oraz panowie Marcin Kryk i Robert Skoczylas.

Galeria zdjęć ...

Rozpoczecie roku szkolego 2013/2014

28 Sierpień 2013

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 w naszej szkole odbędzie się 2 września (poniedziałek) o godzienie 10:00. Msza święta rozpoczynająca nowy rok szkolny odbędzie się o godz. 8:30 w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Bychawie.

Wyprawka szkolna

20 Sierpień 2013
   Szanowni Państwo,
Przypominamy o możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu podręczników dla uczniów w ramach kolejnej edycji rządowego programu „Wyprawka szkolna”. Program skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2013/ 14 będą uczęszczać do:

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl