AKTUALNOŚCI:

Cisco Networking Academy w naszej szkole

23 Maj 2013

  Miło jest nam poinfomować, że w naszej szkole powstaje Akademia Cisco (Cisco Networking Academy), w której uczniowie kształcący się w zawodzie Technik Informatyk będą mogli zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje oraz zdawać certyfikaty firmy Cisco. 

 Cisco Networking Academy ...

Dzień Godności

16 Maj 2013

 16 maja 2013 r. uczennice technikum- technik usług fryzjerskich uczestniczyły w plenerowych obchodach "Dnia Godności osób z niepełnosprawnością Intelektualną". Spotkanie odbyło się w ruinach zamku nad bychawskim zalewem. Pod czujnym okiem pani Anny Poniewozik, stylistki fryzur zaprezentowały swoje umiejętności, upinając wyszukane, niecodzienne fryzury. Gratulujemy talentu!!!

Galeria zdjęć - część pierwsza ...
Galeria zdjęć - część druga ...

Targi edukacyjne w Gimnazjum Nr 1

15 Maj 2013
  14 maja 2013 roku przedstawiciele naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie Gimnazjum Nr 1 im Obrońców Ojczyzny i wzięli udział w Targach Edukacyjnych . W nowatorski sposób zaprezentowali naszą ofertę edukacyjną. Panie Agnieszka Siek i Urszula Wilkołazka zaaranżowały wystrój stoiska , na którym można było zapoznać się z kierunkami kształcenia, otrzymać ulotkę i  gazetkę szkolną ,,HUBALnews’’ Gimnazjaliści mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami i uzyskać szczegółowe informacje o szkole.
więcej...

Nowy numer "HUBALnews"

13 Maj 2013
  Zapraszamy wszystkich do lektury nowego numeru gazetki szkolnej "HUBALnews". Życzymy wszystkim przyjemnej lektury!!!


HUBALnews ...

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

07 Maj 2013

 Dnia 30.04.2013 klasa pierwsza technikum o kierunkach technik informatyk i technik usług fryzjerskich przygotowała część artystyczną z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie szczegółowo przypomnieli karty historii z końca XVIII w. Nawiązali też do wydarzeń współczesnych przypominając na czym polega współczesny patriotyzm.

więcej...

Pożegnanie maturzystów

30 Kwiecień 2013
 

26 kwietnia 2013 r. uczniowie klas maturalnych oficjalnie zakończyli naukę w naszej szkole. Z rąk pana dyrektora Jerzego Sprawki i wychowawców pani Katarzyny Maciejczyk oraz pani Jolanty Szpytmy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. W tej grupie byli uczniowie, którzy za swoją  sumienną pracę i zaangażowanie otrzymali nagrody i podziękowania. Gratulacje należą się Michałowi Krzyżankowi, który otrzymał świadectwo z wyróżnieniem.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl