AKTUALNOŚCI:

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

09 Grudzień 2013
 

W zawodach wzięły udział trzy reprezentacje klas I , II oraz III i IV. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Poziom turnieju był bardzo wyrównany, więc  o klasyfikacji końcowej zdecydowały zdobyte punkty.

I miejsce – reprezentacja klasy I TIUF w składzie: P. Zdybel, E. Kulka, A. Korba, D. Flak, A.Zarosińska,P. Pizoń, J. Wieleba (R)

II miejsce – reprezentacja klas III I IV w składzie: P. Bancerz, S. Babiarz, K. Sobkowicz, M. Jurkiewicz, I. Gajor, K. Dycha

II miejsce - reprezentacja klas II w składzie: E. Makuła, K. Pawlas, M. Milanowska, S. Puchala, P. Pruś, E. Mączka.

Galeria zdjęć (dziewczęta) ...

Galeria zdjęć (dziewczęta) ...

Wieczór andrzejkowy w internacie

02 Grudzień 2013

  28.11.2013r. w internacie został zorganizowany wieczór andrzejkowy. Uczennice przygotowały wróżby, przy których wszyscy świetnie się bawili. Był również słodki poczęstunek przygotowany przez mieszkańców internatu. Nad przygotowaniami do wspólnej zabawy czuwały panie: Aneta Cieślak oraz Monika Stanicka.

Czy spełnią się andrzejkowe wróżby??? Przekonamy sią za rok …

Galeria zdjęć ...

Stypendium dla Maćka!!!

22 Listopad 2013

Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział ,
ale żeby dobrze wiedział, 
nie żeby umiał na pamięć,
a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko troszeczkę obchodziło,
a żeby go coś naprawdę zajmowało,
żeby miał zamiłowanie
.”

Janusz Korczak


Dnia 20.11.2013 roku w Starostwie Powiatowym w Lublinie uczeń klasy IV Technikum - zawód Technik Informatyk Maciej Ciaramaga otrzymał stypendium Starosty Powiatu Lubelskiego. W roku szkolnym 2012/2013 Maciek uzyskał średnią ocen 4.94. Jego zainteresowania dotyczą informatyki, motoryzacji i sportu. Gratulujemy osiągnięć! Życzymy dalszych sukcesów i realizacji marzeń.

Galeria zdjęć ...

Innowacyjna metoda nauczania matematyki

21 Listopad 2013
  W maju br. nasza szkoła, jako jedna z 40 szkół z całej Polski, została zakwalifikowana do udziału w ogólnopolskim projekcie „Wspomaganie nauczania matematyki w technikum w oparciu o nowoczesne technologie informacyjne”. Od października  uczniowie klasy IV Ti  uczestniczą w e-zajęciach na platformie e-learingowej, videokonferencjach z wykładowcami Politechniki Łódzkiej i e-olimpiadach z nagrodami.
więcej...

Stypendium premiera!!!

20 Listopad 2013
  Takie stypendium może dostać tylko jedna osoba z każdej szkoły. Zwykle jest to uczeń z najwyższą średnią ocen. Tegorocznym stypendystą z naszej szkoły jest uczeń klasy II Tps Michał Zarosiński. Otrzymał on stypendium Prezesa Rady Ministrów w wysokości 258 zł miesięcznie.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl