AKTUALNOŚCI:

Dar krwi darem serca!!!

12 Wrzesień 2013
 
"Bezpieczeństwo krwi zaczyna się ode mnie".

Krwiodawcą może być każdy zdrowy człowiek. Tylko wówczas oddanie krwi nie będzie szkodliwe dla organizmu, a pobrana krew lub osocze nie będą stanowić zagrożenia dla chorych.
Nie wahaj się - podejmij decyzję.
 

 Przyjdź w najbliższą środę 

18 września 2013r. w godz. 9:00 - 13:00

do naszej szkoły:

  •   wypoczęty,
  •   po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku,
  •   z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem),
  •   dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.
  •  

 Dar krwi darem serca!!!

Dożynki powiatowe w Radawcu

02 Wrzesień 2013
  Dnia 1 września 2013r. w Radawcu odbyły się dożynki powiatowe. Podczas dożynek nasza szkła przygotowała stoisko promocyjne. Na dożynki udali się pan dyrektor Jerzy Sprawka, panie Monika Stanicka i Anna Pikul oraz panowie Marcin Kryk i Robert Skoczylas.

Galeria zdjęć ...

Rozpoczecie roku szkolego 2013/2014

28 Sierpień 2013

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 w naszej szkole odbędzie się 2 września (poniedziałek) o godzienie 10:00. Msza święta rozpoczynająca nowy rok szkolny odbędzie się o godz. 8:30 w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Bychawie.

Wyprawka szkolna

20 Sierpień 2013
   Szanowni Państwo,
Przypominamy o możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu podręczników dla uczniów w ramach kolejnej edycji rządowego programu „Wyprawka szkolna”. Program skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2013/ 14 będą uczęszczać do:

więcej...

Rekrutacja 2013/2014

01 Sierpień 2013
  W dalszym ciągu prowadzimy nabór do Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodach: Technik Informatyk, Technik Usług Fryzjerskich, Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Pojazdów Samochodowych. Posiadamy również wolne miejsca w Policealnej Szkole Zawodowej dla dorosłych kształcącej w zawodzie Technik Informatyk w systemie zaocznym.

Czas wakacji ...

30 Czerwiec 2013
 Nadszedł wreszcie wyczekiwany okres wypoczynku i ładowania baterii - wakacje. Dnia 28 czerwca cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2012/2013. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy nasze osiągnięcia i cieszyliśmy się z sukcesów szkoły w mijającym roku szkolnym. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, brali udział w konkursach, zaangażowani byli w prace na rzecz szkoły, godnie reprezentowali szkołę w środowisku oraz mogli pochwalić się znaczącymi sukcesami sportowymi zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami przyznanymi przez dyrektora szkoły.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl