AKTUALNOŚCI:

Rozpoczecie roku szkolego 2013/2014

28 Sierpień 2013

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 w naszej szkole odbędzie się 2 września (poniedziałek) o godzienie 10:00. Msza święta rozpoczynająca nowy rok szkolny odbędzie się o godz. 8:30 w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Bychawie.

Wyprawka szkolna

20 Sierpień 2013
   Szanowni Państwo,
Przypominamy o możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu podręczników dla uczniów w ramach kolejnej edycji rządowego programu „Wyprawka szkolna”. Program skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2013/ 14 będą uczęszczać do:

więcej...

Rekrutacja 2013/2014

01 Sierpień 2013
  W dalszym ciągu prowadzimy nabór do Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodach: Technik Informatyk, Technik Usług Fryzjerskich, Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Pojazdów Samochodowych. Posiadamy również wolne miejsca w Policealnej Szkole Zawodowej dla dorosłych kształcącej w zawodzie Technik Informatyk w systemie zaocznym.

Czas wakacji ...

30 Czerwiec 2013
 Nadszedł wreszcie wyczekiwany okres wypoczynku i ładowania baterii - wakacje. Dnia 28 czerwca cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2012/2013. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy nasze osiągnięcia i cieszyliśmy się z sukcesów szkoły w mijającym roku szkolnym. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, brali udział w konkursach, zaangażowani byli w prace na rzecz szkoły, godnie reprezentowali szkołę w środowisku oraz mogli pochwalić się znaczącymi sukcesami sportowymi zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami przyznanymi przez dyrektora szkoły.

więcej...

WSPIERAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ

24 Czerwiec 2013
 

Potrzebujesz podręcznika, encyklopedii czy interesującej książki?

Wejdź na stronę Księgarni Internetowej Gandalf  www.gandalf.com.pl  zrób zakupy i podaj ten kod - DRUGI.

Każde zrealizowane zamówienie to punkty dla naszej biblioteki, które wymienimy na książki !!

Powiedz o akcji swoim znajomym. Każda złotówka ma znaczenie!!!

Pamiętajcie o bibliotece kupując podręczniki na nowy rok szkolny!!!

„Kropla do kropli, a uzbiera się życie”

24 Czerwiec 2013
 

Krew nazywana jest darem życia, gdyż jest niezbędna do ratowania ludzkiego zdrowia. Zapotrzebowanie na nią jest ogromne. Aby wyjść naprzeciw młodzieży chętnej do oddawania krwi, w dniu 18 czerwca 2013 r. przeprowadziliśmy kolejną, trzecią w tym roku szkolnym akcję honorowego oddawania krwi. Koordynatorem akcji był Pan Janusz Sagan – pedagog szkolny we współpracy z samorządem szkolnym. W akcji uczestniczyło 36 osób.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl