AKTUALNOŚCI:

95 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

12 Listopad 2013
  12 listopada 2013 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 95 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość tą przygotowała klasa II TI/TUF, z wychowawcą wicedyrektorem T. Stoczkowskim. Montaż słowno-muzyczny oraz prezentacja multimedialna przypomniały chwile z historii naszego kraju, który po 123 latach odrodził się jak Feniks z popiołów. więcej...

IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

04 Listopad 2013

  Dyrekcja, nauczyciele poloniści i bibliotekarze naszej szkoły, zapraszają młodzież gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej pod hasłem „Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny”. Konkurs odbędzie się 14 listopada 2013 roku o godzinie 9:45. Na zgłoszenia uczestników czekamy do 8 listopada 2013 roku.

Zapraszamy!!!

„Mimozami jesień się zaczyna …”

31 Październik 2013
 Dnia 29. 10.2013 r. w BCK-u odbyły się eliminacje gminne do 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Mimozami jesień się zaczyna … – literacki obraz zmienności i urody świata”. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Justyna Kuna, Konrad Małek, Przemysław Zdybel i Marek Nakonieczny. Zaprezentowali oni repertuar utworów o tematyce jesiennej: Jeremiego Przybory „List z parku jesiennego”, „List z jesiennej ulicy” oraz wiersze „Jesienne wino” Andrzeja Koczewskiego oraz Eleni „Miły już jesień”.
więcej...

Sprzątali zapomniany grób!

30 Październik 2013
  Przed świętem Wszystkich Świętych i Dniem Zmarłych wszyscy sprzątamy groby naszych bliskich. Również uczniowie naszej szkoły z klasy II Tps wraz ze swoim wychowawcą p. Januszem Saganem w dniu 29.10.2013 roku. udali się na cmentarz parafialny w Bychawie. Celem tegorocznej akcji sprzątania zapomnianych i starych grobów był grobowiec rodziny Kowerskich. Uczniowie tej klasy robią to już drugi rok z rzędu.
więcej...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

26 Październik 2013
  Dnia 23.10.2013r. w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa  Licealiada w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół ponadgimnazjalnych, wystawiając do rozgrywek uczniów w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Inga Gajor, Katarzyna Dycha, Adrian Pizoń, Marek Nakonieczny i Arkadiusz Rekiel. W kategorii chłopców startowało 19 uczniów. Klasyfikacja końcowa była bardzo pomyślna dla naszej szkoły bowiem Adrian Pizoń zajął I miejsce, Arek RekielII miejsce a Marek Nakonieczny – IV miejsce. Uczniowie ci zakwalifikowali się do rozgrywek rejonowych. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Hubalnews nagrodzony

26 Październik 2013
 Miło nam poinformować, że nasza szkolna gazetka została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie JUNIOR W DRUKU, organizowanym przez Polskapress Sp .z .o. o. Spośród zgłoszonych do konkursu gazetek jury wybrało 45. Pięciu zwycięzców wyłonili internauci w drodze głosowania. Nagrodą jest bezpłatny druk gazetki w profesjonalnej drukarni w ilości 250 egzemplarzy.

Dziękujemy za oddane na nas głosy.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl