AKTUALNOŚCI:

Enter Your Future AIESEC z André i Tengizem

06 Marzec 2014

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że w naszej szkole w dniach 10.03 - 15.03.2014 realizowany będzie Projekt Enter Your Future AIESEC z André i Tengizem. Którego głównym celem będzie rozwijanie tolerancji wśród młodzieży wobec innych kultur i religii, poszerzenie horyzontów, otwarcie na świat, aktywizacja uczniów, interdyscyplinarna wiedza w połączeniu z rozrywką i kreatywnymi formami zajęć, a przede wszystkim dużo zabawy. Prowadzić go będą wolontariusze z Gruzji i Brazylii: André Prioste, student architektury i Tengiz Pataraia student Inżynierii Elektronicznej.


(kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Spotkanie z Henrykiem Pająkiem

04 Marzec 2014
 1.03.2014 r. grupa młodzieży naszej szkoły wraz z dyrektorem Jerzym Sprawką wzięła udział w spotkaniu z Henrykiem Pająkiem pisarzem, poetą i publicystą. Spotkanie odbyło się w Bychawskim Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych. Młodzież mogła zapoznać się z książkami pisarza poświęconym żołnierzom powojennego podziemia antykomunistycznego w Polsce i poszerzyć swoją wiedzę o tych zapomnianych przez wiele  lat bohaterach.

Galeria zdjęć ...
więcej...

Z molem na salonach

03 Marzec 2014
 Dnia 1 marca 2014 roku przedstawiciele  naszej szkoły  uczestniczyli w spotkaniu literacko kulinarnym ,,Z Molem na salonach’’ .Uczniowie naszej szkoły: Patrycja Skoczylas, Sylwia Babiarz, Dorota Ziarkowska,  Karolina Tomasiak, Konrad Małek, Przemysław Zdybel, Daniel Woźny, Marcin Michalak uświetnili spotkanie prezentując salonowe układy walca wiedeńskiego i walca angielskiego.
więcej...

Młodzież zapobiega pożarom

03 Marzec 2014
 Patronem strażaków jest? Przyczyną zatruć w czasie pożaru najczęściej jest? Państwowa Straż Pożarna została utworzona? Związek Ochotniczych Straży Pożarnych działa na podstawie? – z tymi i innymi pytaniami zmagali się uczestnicy szkolnych eliminacji XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Eliminacje odbyły się w dniu 28.02.2014 roku. Z wiedzy pożarniczej sprawdziło się 35 uczniów. Turniej został przeprowadzony w formie testu.
więcej...

Nietypowa promocja kierunków kształcenia

19 Luty 2014

 Dnia 18 lutego 2014 roku uczniowie naszej szkoły zaprosili gimnazjalistów na nietypową promocję kierunków kształcenia. Stylistki fryzur zaprezentowały umiejętności, które zdobyły w czasie praktycznej nauki zawodu. Chłopcy z technikum w artystyczny sposób przedstawili kierunki kształcenia: technik informatyk, technik mechanik i technik pojazdów samochodowych wykonując teledysk Billy Joela „Uptown Girl”. Zapraszamy do HUBALA!!!

Galeria zdjęć ...

Karnawałowy zawrót głowy

17 Luty 2014
 Kolejny raz młodzież  naszej szkoły udowodniła, że oprócz zdolności technicznych posiada artystyczną duszę.  16 lutego o godz. 16 w BCK odbyła się II edycja pokazu fryzur i mody w wykonaniu uczniów. Zaprosiliśmy publiczność w sentymentalną podróż w lata 80-te. Scenariusz, bogaty we wspomnienia,  obfitował w tańce, fryzury, modę, prezentacje i teledyski z tamtych czasów.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl