AKTUALNOŚCI:

Leonardo da Vinci - nowa edycja

18 Marzec 2014
 Program Unii Europejskiej "Leonardo da Vinci" - jest to program z zakresu kształcenia zawodowego. Ma na celu rozwijanie jakości, innowacyjności i wymiaru europejskich systemów kształcenia zawodowego poprzez współpracę międzynarodową. Koncentruje się na połączeniu teorii z praktyką, a co za tym idzie - wzmocnieniem więzi między światem edukacji i pracy.
więcej...

Gminne eliminacje OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

11 Marzec 2014
 W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, w dniu 07 marca 2014 roku o godz. 9.00  przeprowadzono gminny finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, „ Młodzież zapobiega pożarom”. Udział w nim brała młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała 12 osobowa drużyna.

więcej...

Wszystkiego Najlepszego Drogie Panie!!!

08 Marzec 2014
 Z okazji Dnia Kobiet męska część naszej szkolnej społeczności pragnie złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Radości, zdrowia, wszelkiej pomyślności i niech uśmiech nie znika z Waszych twarzy!!!

Kolejna akcja "Honorowego Dawcy Krwi"

06 Marzec 2014
Dnia 13 marca 2014 roku w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl