AKTUALNOŚCI:

Kiermasz ozdób i stroików świątecznych

02 Styczeń 2014

  Tradycyjnie już przed Świętami Bożego Narodzenia, uczennice naszej szkoły,  pod kierunkiem p. Joanny Mendykowskiej, wykonały ozdoby i stroiki świąteczne, które zaprezentowano w Bychawskim Centrum Kultury, podczas XVI Spotkań Regionalnych oraz imprezy dla dzieci pt.„ Dzień Bajkowych postaci”, w Starostwie Powiatowym i w naszej szkole.

więcej...

Wigilia w II Tps

18 Grudzień 2013
  Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości, czas przebaczenia i pojednania. Postanowiliśmy włączyć się w tradycję łamania się opłatkiem, składania sobie życzeń nawzajem, jak również wspólnego przeżywania wigilii klasowej w gronie bliskich osób z klasy i nauczycieli.
więcej...

Obdarowujemy sobą innych

12 Grudzień 2013
 W dniu 11 grudnia 2013 r. już po raz drugi w tym roku szkolnym, w naszej szkole odbyła się akcja honorowej zbiórki krwi. Koordynatorem akcji był nasz pedagog szkolny Pan Janusz Sagan. Już zwyczajowo sympatycy –uczniowie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi mogli oddać krew w sali 20, gdzie zorganizowano mobilny punkt poboru krwi.

więcej...

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

09 Grudzień 2013
 

W zawodach wzięły udział trzy reprezentacje klas I , II oraz III i IV. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Poziom turnieju był bardzo wyrównany, więc  o klasyfikacji końcowej zdecydowały zdobyte punkty.

I miejsce – reprezentacja klasy I TIUF w składzie: P. Zdybel, E. Kulka, A. Korba, D. Flak, A.Zarosińska,P. Pizoń, J. Wieleba (R)

II miejsce – reprezentacja klas III I IV w składzie: P. Bancerz, S. Babiarz, K. Sobkowicz, M. Jurkiewicz, I. Gajor, K. Dycha

II miejsce - reprezentacja klas II w składzie: E. Makuła, K. Pawlas, M. Milanowska, S. Puchala, P. Pruś, E. Mączka.

Galeria zdjęć (dziewczęta) ...

Galeria zdjęć (dziewczęta) ...

Wieczór andrzejkowy w internacie

02 Grudzień 2013

  28.11.2013r. w internacie został zorganizowany wieczór andrzejkowy. Uczennice przygotowały wróżby, przy których wszyscy świetnie się bawili. Był również słodki poczęstunek przygotowany przez mieszkańców internatu. Nad przygotowaniami do wspólnej zabawy czuwały panie: Aneta Cieślak oraz Monika Stanicka.

Czy spełnią się andrzejkowe wróżby??? Przekonamy sią za rok …

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl