AKTUALNOŚCI:

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

26 Październik 2013
  Dnia 23.10.2013r. w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa  Licealiada w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół ponadgimnazjalnych, wystawiając do rozgrywek uczniów w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Inga Gajor, Katarzyna Dycha, Adrian Pizoń, Marek Nakonieczny i Arkadiusz Rekiel. W kategorii chłopców startowało 19 uczniów. Klasyfikacja końcowa była bardzo pomyślna dla naszej szkoły bowiem Adrian Pizoń zajął I miejsce, Arek RekielII miejsce a Marek Nakonieczny – IV miejsce. Uczniowie ci zakwalifikowali się do rozgrywek rejonowych. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Hubalnews nagrodzony

26 Październik 2013
 Miło nam poinformować, że nasza szkolna gazetka została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie JUNIOR W DRUKU, organizowanym przez Polskapress Sp .z .o. o. Spośród zgłoszonych do konkursu gazetek jury wybrało 45. Pięciu zwycięzców wyłonili internauci w drodze głosowania. Nagrodą jest bezpłatny druk gazetki w profesjonalnej drukarni w ilości 250 egzemplarzy.

Dziękujemy za oddane na nas głosy.

29 Pielgrzymka Maturzystów

20 Październik 2013
  W dniu 19.10.2013 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 29 Pielgrzymce Klas Maturalnych na Jasną Górę pod hasłem "Wiem, komu uwierzyłem". Młodzież wzięła udział we mszy świętej pod przewodnictwem biskupa Artura Mizińskiego, różańcu oraz drodze krzyżowej na Wałach Jasnogórskich wokół Klasztoru.

Galeria zdjęć ...

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

18 Październik 2013
    Dnia 17.10.2013 roku odbyły się Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt.
Do zawodów przystąpiło 8 dziewcząt, które rozegrały turniej systemem pucharowym z odpadaniem po dwóch przegranych.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Katarzyna Dycha - klasa III TI

II miejsce  - Inga Gajor  - klasa III TI

III miejsce – Aleksandra Kopciewicz – klasa II TIUF

Katarzyna Dycha i Inga Gajor wezmą udział w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym 23. 10.2013r w Piotrowicach.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach.

Galeria zdjęć (dziewczęta) ...

Galeria zdjęć (chłopcy) ...

Wycieczka do Kazimierza

17 Październik 2013
  W dniu 16.10.2013 roku grupa 40 uczniów naszej szkoły uczesticzyła w jednodniowej wycieczce do Kazimierza Dolnego. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Wzmocnienie tożsamości kulturowej i aktywności obywatelskiej mieszkańców Lubelszczyzny”, który jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Projekt ten prowadzony jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras w Lublinie.
więcej...

Dzień zdrowia psychicznego

16 Październik 2013
 

Dnia 16.10.2013 roku w Bychawskim Centrum Kultury,  odbył się Dzień Zdrowia Psychicznego zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Bychawie.

Celem tego spotkania było przekazanie informacji dotyczących chorób  psychicznych w szczególności schizofrenii, integracja z ludźmi chorymi  oraz  kształtowanie postawy zrozumienia wobec ludzi dotkniętych chorobą psychiczną.

Grupa taneczna z naszej szkoły uświetniła  obchody tego dnia prezentując układy tańca towarzyskiego.


Galeria zdjęć ....
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl