AKTUALNOŚCI:

XIV Jarmark Wielkanocny

07 Kwiecień 2014
 W niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na Jarmarku Wielkanocnym w Krzczonowie przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali ozdoby wielkanocne wykonane przez rodziców, uczniów i nauczycieli. Stoisko z ozdobami zaaranżowały panie Joanna Mendykowska i Urszula Wilkołazka, pan Marek Fijołek, oraz uczniowie  z klasy II TiTuf Klaudia Nawrocka i Paweł Zaręba. Na jarmarku można było podziwiać tradycyjne pisanki krzczonowskie i występy zespołów regionalnych. Zachęcamy do pielęgnowania tradycji świąt wielkanocnych.

Galeria zdjęć ...

„HUBAL” SZKOŁĄ INNOWACJI 2014

04 Kwiecień 2014
 03.04.2014 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta  Gala wręczenia Certyfikatów "Szkoła Innowacji " oraz nadania tytułów "Lider Innowacji". Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Szkoła Innowacji  2014, który z rąk kapituły odebrał pan dyrektor Jerzy Sprawka. Jest  on poświadczeniem, że szkoła dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność. W tegorocznej edycji wzięło udział 37 szkół z województwa lubelskiego. My byliśmy jedyną szkołą prowadzoną przez Starostwo Powiatowe w Lublinie.Projekt realizowany jest  przez  Wyższa Szkołę  Ekonomii i Innowacji w Lublinie od 2013 roku i skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych. Patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego - Krzysztof Hetman, Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk i Lubelski Kurator Oświaty - Krzysztof Babisz.
więcej...

Wyróżnienie dla Michała

03 Kwiecień 2014

  Miło nam poinformować, że w XVI edycji Konkursu Plastycznego na Projekt Świątecznej Kartki Pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2014, praca ucznia z klasy III Ti/Tm Michała Bosakiewicza zdobyła wyróżnienie. Do tej edycji wpłynęła rekordowa liczba prac – 441.  GRATULUJEMY!!!

Targi Motor Show Poznań 2014 …

02 Kwiecień 2014
   W Poznaniu w dniach 27-30 marca 2014 roku odbyły się targi Motor Show 2014 – największe polskie targi motoryzacyjne. Wśród zwiedzających byli uczniowie klasy II Tps /wraz z koordynatorem p. Andrzejem Pietrzakiem/ – uczestnicy projektu „Szkoły dobrych umiejętności”, biorący udział w zajęciach specjalistycznych – szkolne pracownie diagnostyczne.
więcej...

Olimpiada Techniki Samochodowej

26 Marzec 2014
 22 marca 2014 r. w Warszawie na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się II etap Olimpiady Techniki Samochodowej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Damian Babiarz i Rafał Boryga z II Tps oraz Patryk Sprawka z III Tps. Uczniowie zostali przygotowani do Olimpiady pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych Pana Andrzeja Pietrzaka.
więcej...

Andre i Tengiz w „Hubalu”

18 Marzec 2014

 W dniach 10-14.03.2014r. gościli  w naszej szkole dwaj  studenci  – Andre i Tengiz. W ramach projektu  Enter Your Future AIESEC   odbywali  u nas  praktyki, których  głównym celem było rozwijanie wśród młodzieży tolerancji  wobec innych kultur i religii, poszerzenie horyzontów i otwarcie na świat.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl