AKTUALNOŚCI:

Pożegnanie klas maturalnych

28 Kwiecień 2014

 ,,Każde zakończenie stanowi początek czegoś nowego’’

25.04.2014 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, przed nimi jeszcze egzaminy maturalne i zawodowe. Klasa I TPS przygotowała sentymentalną prezentację z czterech lat pobytu maturzystów w murach naszej szkoły. Wychowawcy pożegnali swoje klasy życząc im połamania piór i sukcesów na egzaminach oraz spełnienia marzeń i realizacji pasji życiowych.

Galeria zdjęć - część pierwsza ...
Galeria zdjęć - część druga ...

Rocznica mordu w Katyniu i katastrofy w Smoleńsku

28 Kwiecień 2014
15.04.2014 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy mordu w Katyniu i katastrofy w Smoleńsku. Piękna sceneria i patriotyczne teksty pozwoliły naszej społeczności na chwile refleksji i zadumy nad losem polskich oficerów  w czasie II wojny światowej w Katyniu oraz nad tragedią elity polskiej 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.
więcej...

II Zjazd „hubalowej rodziny” …

16 Kwiecień 2014
W dniach 11 – 12.04.2014 roku delegacja naszej szkoły uczestniczyła w II Ogólnopolskim Zjeździe Szkół i Drużyn Harcerskich im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Radomiu. Szkołę reprezentowali: Przemysław Kamiński i Damian Babiarz z klasy II Tps i Marek Walczak z klasy II Tiuf wraz z opiekunami Panami: Januszem Saganem i Marcinem Krykiem.
więcej...

Głosuj na "Hubalnews"

16 Kwiecień 2014

  Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na naszą szkolną gazetkę „Hubalnews”. Aby wziąć udział w głosowaniu, kliknij na poniższy link lub zdjęcie, wyszukaj naszą szkołę (jako słowo kluczowe wpisz hubalnews) i oceń gazetkę klikając na gwiazdki przy naszym numerze.

"Hubalnews"...

Stypendium dla IZY

14 Kwiecień 2014
  

Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział ,
ale żeby dobrze wiedział, 
nie żeby umiał na pamięć,
a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko troszeczkę obchodziło,
a żeby go coś naprawdę zajmowało,
żeby miał zamiłowanie
.”

Janusz Korczak

 

Dnia 09.04.2014 roku w Starostwie Powiatowym w Lublinie uczennica klasy II Technikum – zawód Technik Informatyk Izabela Roksana Sujka otrzymała stypendium Starosty Powiatu Lubelskiego. W roku szkolnym 2013/2014 Iza uzyskała średnią ocen 4.44 oraz wzorowe zachowanie. Gratulujemy osiągnięć! Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia marzeń.

Galeria zdjęć ...

Promocja szkoły w Pszczelej Woli

10 Kwiecień 2014
  W dniu 10.04.2014 r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli odbyła się konferencja nt. „Szkolnictwo ponadgimnazjalne – sposób na przyszłość i sukces młodego pokolenia”. Konferencja ta była okazją do promocji szkół prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Lublinie. Z okazji tej skorzystała również nasza szkoła.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl