AKTUALNOŚCI:

Gminne eliminacje OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

11 Marzec 2014
 W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, w dniu 07 marca 2014 roku o godz. 9.00  przeprowadzono gminny finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, „ Młodzież zapobiega pożarom”. Udział w nim brała młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała 12 osobowa drużyna.

więcej...

Wszystkiego Najlepszego Drogie Panie!!!

08 Marzec 2014
 Z okazji Dnia Kobiet męska część naszej szkolnej społeczności pragnie złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Radości, zdrowia, wszelkiej pomyślności i niech uśmiech nie znika z Waszych twarzy!!!

Kolejna akcja "Honorowego Dawcy Krwi"

06 Marzec 2014
Dnia 13 marca 2014 roku w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.

Enter Your Future AIESEC z André i Tengizem

06 Marzec 2014

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że w naszej szkole w dniach 10.03 - 15.03.2014 realizowany będzie Projekt Enter Your Future AIESEC z André i Tengizem. Którego głównym celem będzie rozwijanie tolerancji wśród młodzieży wobec innych kultur i religii, poszerzenie horyzontów, otwarcie na świat, aktywizacja uczniów, interdyscyplinarna wiedza w połączeniu z rozrywką i kreatywnymi formami zajęć, a przede wszystkim dużo zabawy. Prowadzić go będą wolontariusze z Gruzji i Brazylii: André Prioste, student architektury i Tengiz Pataraia student Inżynierii Elektronicznej.


(kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Spotkanie z Henrykiem Pająkiem

04 Marzec 2014
 1.03.2014 r. grupa młodzieży naszej szkoły wraz z dyrektorem Jerzym Sprawką wzięła udział w spotkaniu z Henrykiem Pająkiem pisarzem, poetą i publicystą. Spotkanie odbyło się w Bychawskim Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych. Młodzież mogła zapoznać się z książkami pisarza poświęconym żołnierzom powojennego podziemia antykomunistycznego w Polsce i poszerzyć swoją wiedzę o tych zapomnianych przez wiele  lat bohaterach.

Galeria zdjęć ...
więcej...

Z molem na salonach

03 Marzec 2014
 Dnia 1 marca 2014 roku przedstawiciele  naszej szkoły  uczestniczyli w spotkaniu literacko kulinarnym ,,Z Molem na salonach’’ .Uczniowie naszej szkoły: Patrycja Skoczylas, Sylwia Babiarz, Dorota Ziarkowska,  Karolina Tomasiak, Konrad Małek, Przemysław Zdybel, Daniel Woźny, Marcin Michalak uświetnili spotkanie prezentując salonowe układy walca wiedeńskiego i walca angielskiego.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl