AKTUALNOŚCI:

Głosuj na "Hubalnews"

16 Kwiecień 2014

  Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na naszą szkolną gazetkę „Hubalnews”. Aby wziąć udział w głosowaniu, kliknij na poniższy link lub zdjęcie, wyszukaj naszą szkołę (jako słowo kluczowe wpisz hubalnews) i oceń gazetkę klikając na gwiazdki przy naszym numerze.

"Hubalnews"...

Stypendium dla IZY

14 Kwiecień 2014
  

Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział ,
ale żeby dobrze wiedział, 
nie żeby umiał na pamięć,
a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko troszeczkę obchodziło,
a żeby go coś naprawdę zajmowało,
żeby miał zamiłowanie
.”

Janusz Korczak

 

Dnia 09.04.2014 roku w Starostwie Powiatowym w Lublinie uczennica klasy II Technikum – zawód Technik Informatyk Izabela Roksana Sujka otrzymała stypendium Starosty Powiatu Lubelskiego. W roku szkolnym 2013/2014 Iza uzyskała średnią ocen 4.44 oraz wzorowe zachowanie. Gratulujemy osiągnięć! Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia marzeń.

Galeria zdjęć ...

Promocja szkoły w Pszczelej Woli

10 Kwiecień 2014
  W dniu 10.04.2014 r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli odbyła się konferencja nt. „Szkolnictwo ponadgimnazjalne – sposób na przyszłość i sukces młodego pokolenia”. Konferencja ta była okazją do promocji szkół prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Lublinie. Z okazji tej skorzystała również nasza szkoła.

więcej...

XIV Jarmark Wielkanocny

07 Kwiecień 2014
 W niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na Jarmarku Wielkanocnym w Krzczonowie przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali ozdoby wielkanocne wykonane przez rodziców, uczniów i nauczycieli. Stoisko z ozdobami zaaranżowały panie Joanna Mendykowska i Urszula Wilkołazka, pan Marek Fijołek, oraz uczniowie  z klasy II TiTuf Klaudia Nawrocka i Paweł Zaręba. Na jarmarku można było podziwiać tradycyjne pisanki krzczonowskie i występy zespołów regionalnych. Zachęcamy do pielęgnowania tradycji świąt wielkanocnych.

Galeria zdjęć ...

„HUBAL” SZKOŁĄ INNOWACJI 2014

04 Kwiecień 2014
 03.04.2014 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta  Gala wręczenia Certyfikatów "Szkoła Innowacji " oraz nadania tytułów "Lider Innowacji". Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Szkoła Innowacji  2014, który z rąk kapituły odebrał pan dyrektor Jerzy Sprawka. Jest  on poświadczeniem, że szkoła dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność. W tegorocznej edycji wzięło udział 37 szkół z województwa lubelskiego. My byliśmy jedyną szkołą prowadzoną przez Starostwo Powiatowe w Lublinie.Projekt realizowany jest  przez  Wyższa Szkołę  Ekonomii i Innowacji w Lublinie od 2013 roku i skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych. Patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego - Krzysztof Hetman, Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk i Lubelski Kurator Oświaty - Krzysztof Babisz.
więcej...

Wyróżnienie dla Michała

03 Kwiecień 2014

  Miło nam poinformować, że w XVI edycji Konkursu Plastycznego na Projekt Świątecznej Kartki Pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2014, praca ucznia z klasy III Ti/Tm Michała Bosakiewicza zdobyła wyróżnienie. Do tej edycji wpłynęła rekordowa liczba prac – 441.  GRATULUJEMY!!!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl