AKTUALNOŚCI:

Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej

24 Październik 2019
 22 października 2019r odbyły się w naszej szkole  Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej.  W zawodach wzięło udział 8 uczennic, które rozegrał  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Ewelina Wojtyła klasa I TUFV
II miejsce: Julia Choińska klasa I TUFV
III miejsce: Weronika Kowalczyk klasa III TPS

Galeria zdjęć ...

Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej

24 Październik 2019
 21 października 2019 r. w naszej szkole, odbyły się Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej.  W zawodach wzięło udział 16 uczniów, którzy rozegrali  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Szymon Rzucidło IITI
II miejsce: Adamiak Dawid I TPSV
III miejsce: Jakub Ciemięs – klasa II TI

Galeria zdjęć ...

Bieg po zdrowie

12 Październik 2019
 9 pażdziernika 2019 roku uczniowie klas pierwszych: Pawelec Michał, Ziętek Paweł, Malec Mateusz i Patryk wraz z nauczycielką wychowania fizycznego Katarzyną Maciejczyk wzięli udział w organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zaraszowie „ Biegu po zdrowie”. Celem imprezy było rozwijanie  świadomości młodzieży w zakresie zdrowego stylu życia. Kształtowanie postaw i zachowań niezbędnych do aktywnego spędzania czasu wolnego.
więcej...

Dzień zdrowia psychicznego

12 Październik 2019
 10 października 2019 roku klasa II technikum informatycznego wraz z opiekunem udała się do Bychawskiego Centrum Kultury na obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. W spotkaniu, oprócz młodzieży naszej szkoły, uczestniczyli również uczniowie pozostałych szkół bychawskich, lekarze psychiatrzy, osoby pracujące z chorymi i przede wszystkim bohaterowie wydarzenia – osoby z zaburzeniami psychicznymi i ich rodziny. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem : „Choroba psychiczna… niewidzialne piętno?”. W programie znalazły się miedzy innymi wystąpienie lekarza psychiatry dr A. Kochańskiego , burmistrza Pana Janusza Urbana oraz humorystyczne scenki z życia codziennego i występy muzyczne  przygotowane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej  w Bychawie.
Wydarzenie to miało na celu pokazanie tego, że choroba psychiczna to choroba jak każda inna, wymagająca leczenia, zrozumienia i akceptacji ze strony zdrowych ludzi po to, żeby przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób chorych.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl