AKTUALNOŚCI:

Zaprojektuj mebel do biblioteki - konkurs

30 Kwiecień 2014
 Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie ogłasza konkurs na mebel do biblioteki .Należy narysować, namalować, wyciąć, wyrzeźbić, wykleić lub w inny dowolny sposób przedstawić do oceny internautów i jury projekt mebla, który uczestnik konkursu chętnie zobaczyłby w bibliotece. Prace wraz z informacją o autorze i sposobem kontaktowania się z nim należy przynieść do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie lub przysłać na jej adres: biblioteka.bychawa@gmail.com; ul. Piłsudskiego 34, 23-100 Bychawa. Termin  zgłaszania prac upływa 16 maja 2014.
więcej...

Konkurs „Sweetfocia z książką”

30 Kwiecień 2014
 Miejska Biblioteka  Publiczna w Bychawie  zaprasza czytelników do udziału w konkursie pt. „Sweetfocia z książką”. Jego celem  jest uświadomienie przyjemności płynącej z obcowania z książką i zgromadzenie fotografii, które stworzą zbiorowy portret czytelników biblioteki. Jeśli chcesz wziąć  w nim udział wykonaj „sweetfocię”, na której będziesz „sam na sam z książką - ważną, ulubioną”. Zdjęcia będą oceniane na podstawie następujących kryteriów: zgodność z techniką wykonania zdjęcia,  oryginalność, spójność tematu, wykonania oraz opisu zdjęcia.
więcej...

Lubelskie Dni Informatyki

30 Kwiecień 2014
 Zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki, które odbędą się 6 maja 2014 w

Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

Dojazd komunikacją miejską: 7, 14, 21, 23, 28, 36, 47, 55, 56, 153, 156, 158

Plan spotkania:

  • Sala konferencyjna: 6 wykładów technologicznych, poprowadzonych przez wykwalifikowanych prelegentów z całej Polski, rozstrzyganie konkursów,
  • Sala start-upów: 4 sesje dotyczące tworzenia start-up’ów na świecie poprowadzone przez kreatywne i doświadczone osoby w tej branży.
  • Sala rozwoju osobistego: sesje motywujące prowadzone przez coachów, dotyczące rozwoju osobistego.
  • Sala warsztatowa: sesje prowadzone przez firmy partnerskie Lubelskich Dni Informatyki, dotyczące ściśle określonych technologii.
  • Hol górny punkt informacji, rejestracji oraz social media, stoiska firm partnerskich, strefa cateringowa, ścianka reklamowa (możliwość zrobienia zdjęć z hostessami, które następnie wysyłane są na e-mail podany przy wykonywaniu zdjęcia).
  • Hol dolny strefa rozrywki (konsole xbox, konsole playstation), challenge programistyczny
więcej informacji na: http://ldi.org.pl/

Pożegnanie klas maturalnych

28 Kwiecień 2014

 ,,Każde zakończenie stanowi początek czegoś nowego’’

25.04.2014 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, przed nimi jeszcze egzaminy maturalne i zawodowe. Klasa I TPS przygotowała sentymentalną prezentację z czterech lat pobytu maturzystów w murach naszej szkoły. Wychowawcy pożegnali swoje klasy życząc im połamania piór i sukcesów na egzaminach oraz spełnienia marzeń i realizacji pasji życiowych.

Galeria zdjęć - część pierwsza ...
Galeria zdjęć - część druga ...

Rocznica mordu w Katyniu i katastrofy w Smoleńsku

28 Kwiecień 2014
15.04.2014 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy mordu w Katyniu i katastrofy w Smoleńsku. Piękna sceneria i patriotyczne teksty pozwoliły naszej społeczności na chwile refleksji i zadumy nad losem polskich oficerów  w czasie II wojny światowej w Katyniu oraz nad tragedią elity polskiej 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.
więcej...

II Zjazd „hubalowej rodziny” …

16 Kwiecień 2014
W dniach 11 – 12.04.2014 roku delegacja naszej szkoły uczestniczyła w II Ogólnopolskim Zjeździe Szkół i Drużyn Harcerskich im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Radomiu. Szkołę reprezentowali: Przemysław Kamiński i Damian Babiarz z klasy II Tps i Marek Walczak z klasy II Tiuf wraz z opiekunami Panami: Januszem Saganem i Marcinem Krykiem.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl