AKTUALNOŚCI:

Lubelskie Dni Informatyki

30 Kwiecień 2014
 Zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki, które odbędą się 6 maja 2014 w

Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

Dojazd komunikacją miejską: 7, 14, 21, 23, 28, 36, 47, 55, 56, 153, 156, 158

Plan spotkania:

  • Sala konferencyjna: 6 wykładów technologicznych, poprowadzonych przez wykwalifikowanych prelegentów z całej Polski, rozstrzyganie konkursów,
  • Sala start-upów: 4 sesje dotyczące tworzenia start-up’ów na świecie poprowadzone przez kreatywne i doświadczone osoby w tej branży.
  • Sala rozwoju osobistego: sesje motywujące prowadzone przez coachów, dotyczące rozwoju osobistego.
  • Sala warsztatowa: sesje prowadzone przez firmy partnerskie Lubelskich Dni Informatyki, dotyczące ściśle określonych technologii.
  • Hol górny punkt informacji, rejestracji oraz social media, stoiska firm partnerskich, strefa cateringowa, ścianka reklamowa (możliwość zrobienia zdjęć z hostessami, które następnie wysyłane są na e-mail podany przy wykonywaniu zdjęcia).
  • Hol dolny strefa rozrywki (konsole xbox, konsole playstation), challenge programistyczny
więcej informacji na: http://ldi.org.pl/

Pożegnanie klas maturalnych

28 Kwiecień 2014

 ,,Każde zakończenie stanowi początek czegoś nowego’’

25.04.2014 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, przed nimi jeszcze egzaminy maturalne i zawodowe. Klasa I TPS przygotowała sentymentalną prezentację z czterech lat pobytu maturzystów w murach naszej szkoły. Wychowawcy pożegnali swoje klasy życząc im połamania piór i sukcesów na egzaminach oraz spełnienia marzeń i realizacji pasji życiowych.

Galeria zdjęć - część pierwsza ...
Galeria zdjęć - część druga ...

Rocznica mordu w Katyniu i katastrofy w Smoleńsku

28 Kwiecień 2014
15.04.2014 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy mordu w Katyniu i katastrofy w Smoleńsku. Piękna sceneria i patriotyczne teksty pozwoliły naszej społeczności na chwile refleksji i zadumy nad losem polskich oficerów  w czasie II wojny światowej w Katyniu oraz nad tragedią elity polskiej 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.
więcej...

II Zjazd „hubalowej rodziny” …

16 Kwiecień 2014
W dniach 11 – 12.04.2014 roku delegacja naszej szkoły uczestniczyła w II Ogólnopolskim Zjeździe Szkół i Drużyn Harcerskich im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Radomiu. Szkołę reprezentowali: Przemysław Kamiński i Damian Babiarz z klasy II Tps i Marek Walczak z klasy II Tiuf wraz z opiekunami Panami: Januszem Saganem i Marcinem Krykiem.
więcej...

Głosuj na "Hubalnews"

16 Kwiecień 2014

  Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na naszą szkolną gazetkę „Hubalnews”. Aby wziąć udział w głosowaniu, kliknij na poniższy link lub zdjęcie, wyszukaj naszą szkołę (jako słowo kluczowe wpisz hubalnews) i oceń gazetkę klikając na gwiazdki przy naszym numerze.

"Hubalnews"...

Stypendium dla IZY

14 Kwiecień 2014
  

Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział ,
ale żeby dobrze wiedział, 
nie żeby umiał na pamięć,
a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko troszeczkę obchodziło,
a żeby go coś naprawdę zajmowało,
żeby miał zamiłowanie
.”

Janusz Korczak

 

Dnia 09.04.2014 roku w Starostwie Powiatowym w Lublinie uczennica klasy II Technikum – zawód Technik Informatyk Izabela Roksana Sujka otrzymała stypendium Starosty Powiatu Lubelskiego. W roku szkolnym 2013/2014 Iza uzyskała średnią ocen 4.44 oraz wzorowe zachowanie. Gratulujemy osiągnięć! Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia marzeń.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl