AKTUALNOŚCI:

XVIII biegi przełajowe im Hubala.

19 Wrzesień 2014

 Dnia 18.09.2014r. odbyły się XVIII biegi przełajowe im Hubala.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

1.     Katarzyna Pawlas - III TIUF – 2.04

2.     Ewelina Sadło III - TIUF- 2,17

3.     Agata Staszewska - I TIUF – 2,21

4.     Justyna Wieleba - II TIUF – 2,28

5.     Anna Sadło – I TIUF

6.     Aleksandra Kopciewicz – III TIUF

7.     Ewa Sawa – II TIUF

więcej...

W oczekiwaniu na Paryż!!!

17 Wrzesień 2014
 Już naprawdę dzielą nas tylko dni i godziny od wyjazdu na staż zawodowy do Paryża. W dniu 05.10.2014 roku grupa 20 uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych uczących się w zawodach technik informatyk oraz technik usług fryzjerskich udaje się na trzytygodniowy pobyt do Francji. Uczniowie wyżej wymienionych kierunków będą mieli niepowtarzalną szansę odbycia stażu w salonach fryzjerskich i firmach informatycznych. Opiekunami ich pobytu będą Panowie: Tomasz Stoczkowski i Janusz Sagan.
więcej...

Rowerem po zdrowie...

23 Wrzesień 2014
 17.09.2014 r. uczniowie klasy I TIUF wraz z wychowawczynią p. Joanną Mendykowską , pedagogiem p. Januszem Saganem  i przewodnikiem p. Markiem Kuną , wyruszyli na rajd rowerowy „ Żyjmy zdrowo na sportowo” . Celem wyprawy była przede wszystkim integracja uczniów tej klasy, ale także zachęcenie młodzieży  do zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzenie czasu oraz poznanie walorów turystycznych okolic Bychawy .
więcej...

"A jednak się kręci..."

16 Wrzesień 2014

 W dniu 16.09.2014 r. grupa uczniów z klasy III Tps uczestniczyła w 55 „Pokazach z  Fizyki” organizowanych przez Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego i Instytut Fizyki UMCS. Pokazy składały się z czterech bloków tematycznych. W trakcie tych pokazów można było przyjrzeć się zjawiskom i doświadczeniom z zakresu: „Drgania i fale”, „Temperatura i efekty cieplne”, „A jednak się kręci”, „Przez zabawę do praw fizyki”.

więcej...

Kolejna akcja "Honorowego Dawcy Krwi"

14 Wrzesień 2014
 Dnia 19 września 2014 roku (piątek) w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.

Narodowe Czytanie

10 Wrzesień 2014
 Uczniowie klas trzecich technikum  włączyli się do  akcji  Narodowego Czytania Przygotowali informacje na temat twórczości  H. Sienkiewicza, a 5 września czytali wybrane przez siebie fragmenty "Trylogii". Na pamiątkę  otrzymali w zeszytach  pieczątkę  z logiem akcji, którą otrzymaliśmy z kancelarii Prezydenta. W tym roku odbyła  się trzecia edycja akcji Narodowe Czytanie, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl