AKTUALNOŚCI:

Kolejna akcja krwiodawstwa …

04 Czerwiec 2014
 Krew się polała i dobrze, bo wciąż jest jej niewystarczająca ilość, by zaspokoić zapotrzebowanie na to dotychczas niezastąpione lekarstwo. Akcje honorowej zbiórki krwi odbywają się w naszej szkole od lat. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli.

   W dniu 3 czerwca 2014 r. ponad dwudziestu śmiałków spośród naszych uczniów/w tym 2 uczennice/ i trzech nauczycieli /Robert Jarzyna, Marcin Kryk i Janusz Sagan/ zdecydowało się oddać krew i zarejestrowało w tym szlachetnym celu. Po właściwej weryfikacji 20 osób faktycznie oddało krew, to 9 litrów pełnej    krwi!!! ♥ Do grona krwiodawców przystąpiło 8  osób, oddając krew po raz pierwszy - wielki szacunek dla Was! Dziękujemy Wam po stokroć, jednocześnie gratulujemy odwagi i otwartego serca! Jesteśmy z Was dumni, że hej!

więcej...

Wyślij SMS na Hubalnews i wygraj tablet !!!

30 Maj 2014
 Redakcja  naszej szkolnej gazetki zgłosiła swój udział w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku w kategorii junior media. Na naszą gazetkę można oddawać głosy wysyłając SMS o treści DOROKU.139 pod nr 7055 (koszt 1 SMS to 0,62 zł. z VAT). Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Osoby, które oprócz wpisania treści wiadomości uzasadnią swój wybór wezmą udział w losowaniu tabletu ASUS ME 173X Tablet Android 7.1 o wartości 599 zł  brutto. 

Głosowanie trwa do 4 czerwca do 24.00.Ranking gazetek dostępny jest na stronie http://doroku.wiadomosci24.pl/juniormedia/

Wyjazd studyjny do Volkswagen Poznań

19 Maj 2014
 W dniach 15.05 – 17.05.2014 roku grupa uczniów klasy II Tps /wraz z koordynatorem p. Andrzejem Pietrzakiem/ – uczestników projektu „Szkoły dobrych umiejętności”, odwiedziła fabrykę Volkswagen Poznań. Produkcja samochodów to złożony proces, w którym krok po kroku powstaje gotowy pojazd. Droga jaką pokonuje VW Caddy, Caddy Maxi oraz VW Transporter T5 aby samodzielnie zjechać z linii montażowej prowadzi przez działy budowy karoserii, nowoczesną lakiernię i dział montażu. W proces ten zaangażowani są tysiące pracowników oraz dziesiątki robotów.
więcej...

Targi edukacyjne w Gimnazjium Nr1

14 Maj 2014
 13 maja 2014 roku przedstawiciele naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie Gimnazjum Nr 1 im Obrońców Ojczyzny i wzięli udział w Targach Edukacyjnych. W nowatorski sposób zaprezentowali naszą ofertę edukacyjną. Panie Joanna Mendykowska i Urszula Wilkołazka zaaranżowały wystrój stoiska, na którym można było zapoznać się z kierunkami kształcenia, otrzymać ulotkę i  gazetkę szkolną ,,HUBALnews”. Gimnazjaliści mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami i uzyskać szczegółowe informacje o szkole.
więcej...

Głosuj na Hubalnews !

14 Maj 2014

 

  Nasza szkolna gazetka została zgłoszona do konkursu  organizowanego przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku. Głosowanie trwa od godz. 10 dnia 14 maja 2014 roku do godz. 24 dnia 4 czerwca 2014 roku włącznie.
Oddanie głosu następuje w drodze wysłania SMS pod nr 7055 o treści DOROKU.139 ( koszt 0,615 zł. z VAT). SMS powinien zawierać uzasadnienie oddania głosu. SMS-y nie powinny zawierać polskich znaków i pomiędzy poszczególnymi wyrazami winne być zachowane odstępy – spacje. Każda osoba głosująca w konkursie może oddać dowolną liczbę głosów. Zwycięzcą w każdej z kategorii będzie kandydat, którego materiał uzyskał największą liczbę głosów oddanych za pomocą SMS.

 

więcej...

„W hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II”

01 Maj 2014

 W dniu 29.04.2014r. uczniowie naszej szkoły: Binduga Patryk, Kuna Justyna, Małek Konrad i Zdybel Przemysław wzięli udział w międzyszkolnym konkursie poezji religijnej. Organizatorami konkursu były panie: Agnieszka Wójcik, Ewa Dobosz oraz Anna Zgierska ze szkół: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Zespół Szkół im. Ziemi Lubelskiej GIMNAZJUM Nr 1 w Niemcach. Justyna oraz Przemek zajęli III miejsce w konkursie natomiast Patryk i Konrad otrzymali wyróżnienia. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do konkursu przygotowywały uczniów panie Anna Prajsnar i Anna Pikul.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl