AKTUALNOŚCI:

Narodowe Czytanie

10 Wrzesień 2014
 Uczniowie klas trzecich technikum  włączyli się do  akcji  Narodowego Czytania Przygotowali informacje na temat twórczości  H. Sienkiewicza, a 5 września czytali wybrane przez siebie fragmenty "Trylogii". Na pamiątkę  otrzymali w zeszytach  pieczątkę  z logiem akcji, którą otrzymaliśmy z kancelarii Prezydenta. W tym roku odbyła  się trzecia edycja akcji Narodowe Czytanie, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

więcej...

Witaj szkoło!!!

02 Wrzesień 2014
   Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

   Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego poprzedziła Msza Święta w kościele parafialnym w Bychawie, po której uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły. Po komendzie Baczność został wprowadzony sztandar szkoły, po czym zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy.

więcej...

Dożynki powiatowe w Radawcu

01 Wrzesień 2014
 

Dnia 31 sierpnia 2014r. w Radawcu odbyły się dożynki powiatowe. Podczas dożynek nasza szkła przygotowała stoisko promocyjne. Na dożynki udali się pan dyrektor Jerzy Sprawka, panie Anna Poniewozik i Justyna Królak oraz panowie Marek Fijołek i Robert Skoczylas.

Rozpoczęcie roku szkolnego - informacje

25 Sierpień 2014
 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w naszej szkole dnia 01.09.2014 (poniedziałek) o godzinie 10:00. Uroczystość tą poprzedzi msza święta w kościele parafialnym w Bychawie o godzienie 8:30. Zakwaterowanie uczniów w internacie odbędzie się po rozpoczęciu roku szkolnego ok. godziny 12:00.

Szkoły dobrych umiejętności - praktyki zawodowe

15 Lipiec 2014

  W dniach od 30.06 do 11.07. 2014 roku grupa 35 uczniów naszej szkoły odbyła praktyki zawodowe w lubelskich serwisach samochodowych takich jak:

1. AUTO - REMONT LIPERT,

2. BRONISZ SERWIS,

3. NOVA JASIŃSKA SP. J.HANNA JASIŃSKA, RAFAŁ JASIŃSKI, PAWEŁ JASIŃSKI

4. CHR ŻAGIEL AUTO sp. z o.o. ŚKODA

5. CHR ŻAGIEL AUTO sp. z o.o HONDA

6. VOLVO

Uczniowie poznali praktyczne realia pracy mechanika w serwisach samochodowych, uczyli się współpracy w grupie oraz odpowiedzialności zawodowej. Każdy z nich zdobył nowe umiejętności potrzebne do pracy mechanika.


Galeria zdjęć ...

Zakończenie roku szkolnego

30 Czerwiec 2014

  27 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2013/2014 . Na uroczystej akademii podsumowaliśmy nasze osiągnięcia , wyniki i sukcesy. Najlepsi uczniowie z rąk dyrektora p. Jerzego Sprawki odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody :


 

 

- Michał Zarosiński – kl. II TPS - średnia ocen 5,06 oraz wzorowe zachowanie

- Paweł Zaręba - kl. II TI/TUF - średnia ocen 4,83 oraz wzorowe zachowanie

- Klaudia Nawrocka – kl. II TI/TUF - średnia ocen 4,79 oraz wzorowe zachowanie 

- Konrad Małek – kl. III TI/TM - średnia ocen 4,76 oraz wzorowe zachowanie

Dyrekcja szkoły, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie składają serdeczne gratulacje Klaudi, Michałowi, Pawłowi, Konradowi oraz ich rodzicom:
* Państwu Ewie i Edwardowi Zarosińskim
*Państwu Bożenie i Leszkowi Zarębom
*Państwu Renacie i Zbigniewowi Nawrockim
*Państwu Marioli i Wiesławowi Małkom


 Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców:
*Pani Marioli Małek
*Pani Marzannie Niedzwiedź
*Pani Teresie Pizoń
za wkład pracy włożony na rzecz szkoły.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl