AKTUALNOŚCI:

Olimpiada Techniki Samochodowej

26 Marzec 2014
 22 marca 2014 r. w Warszawie na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się II etap Olimpiady Techniki Samochodowej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Damian Babiarz i Rafał Boryga z II Tps oraz Patryk Sprawka z III Tps. Uczniowie zostali przygotowani do Olimpiady pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych Pana Andrzeja Pietrzaka.
więcej...

Andre i Tengiz w „Hubalu”

18 Marzec 2014

 W dniach 10-14.03.2014r. gościli  w naszej szkole dwaj  studenci  – Andre i Tengiz. W ramach projektu  Enter Your Future AIESEC   odbywali  u nas  praktyki, których  głównym celem było rozwijanie wśród młodzieży tolerancji  wobec innych kultur i religii, poszerzenie horyzontów i otwarcie na świat.

więcej...

Leonardo da Vinci - nowa edycja

18 Marzec 2014
 Program Unii Europejskiej "Leonardo da Vinci" - jest to program z zakresu kształcenia zawodowego. Ma na celu rozwijanie jakości, innowacyjności i wymiaru europejskich systemów kształcenia zawodowego poprzez współpracę międzynarodową. Koncentruje się na połączeniu teorii z praktyką, a co za tym idzie - wzmocnieniem więzi między światem edukacji i pracy.
więcej...

Gminne eliminacje OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

11 Marzec 2014
 W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, w dniu 07 marca 2014 roku o godz. 9.00  przeprowadzono gminny finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, „ Młodzież zapobiega pożarom”. Udział w nim brała młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała 12 osobowa drużyna.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl