AKTUALNOŚCI:

Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej chłopców

17 Grudzień 2014

 10.12.2014r w ZS im. Ks. A. Kwiatkowskiego odbyły się półfinały w halowej piłce nożnej. Reprezentacja uczniów naszej szkoły w składzie : Krzysztof Moczybroda, Adrian Pizoń, Piotr Kaszewski, Przemysław Kamiński, Łukasz Wiater, Adrian Augustynowicz, Konrad Małek, Marcin Chmiel i Dawid Juchna zajęli III miejsce wśród pięciu drużyn .

Gratulujemy zawodnikom.

Galeria zdjęć ...

„Oddajesz krew – darujesz życie”

11 Grudzień 2014
  W ramach tegorocznej akcji „WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY” Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie, w dniu 09.12.2014 r. już kolejny raz gościł u siebie Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. Oddawanie krwi jest szlachetnym, bezinteresownym działaniem na rzecz ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Oddanie cząstki samego siebie ludziom potrzebującym pomocy jest symbolem wrażliwości na ludzkie cierpienie. W obliczu zagrożenia życia każda kropla krwi ma wielkie znaczenie.
więcej...

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym

06 Grudzień 2014

  Dnia 2.12.2014 r. w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów Pizoń Adrian i Nakonieczny Marek. Po niezwykle zaciętych pojedynkach nasi uczniowie zajęli I miejsce. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy osiągniętego zwycięstwa.

Galeria zdjęć ...

Mikołaj w internacie

05 Grudzień 2014

  Młodzieżowa Rada Internatu wspólnie z Panią wychowawczynią Anetą Cieślak w dniu 04.12.2014r. w godzinach wieczornych zorganizowała spotkanie z Mikołajem. Oprócz paczek Mikołaj rozdawał grzecznym mieszkańcom internatu smaczne czekoladowe cukierki.

Ach się działo!!!     

Zapraszamy Świętego Mikołaja za rok. Czekamy!!!

Galeria zdjęć ...

Kino + gokarty = nauka + zabawa

04 Grudzień 2014

 Dnia 25.11.2014 r., wraz z naszą wychowawczynią panią Katarzyną Maciejczyk i panem Andrzejem Pietrzakiem, wyjechaliśmy na wycieczkę do Lublina, by połączyć naukę z zabawą. Swój pobyt rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu „Miasto 44”, w kinie Ciemna City. To opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Wzruszające, dramatyczne a zarazem autentyczne sceny poruszyły każdego z nas. Film był niezwykłą lekcją historii opowiedzianą losami bohaterów w naszym wieku.

więcej...

Kolejna akcja "Honorowego Dawcy Krwi"

04 Grudzień 2014
 Dnia 09 grudnia 2014 roku (wtorek) w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl