AKTUALNOŚCI:

Kolejna akcja "Honorowego Dawcy Krwi"

04 Grudzień 2014
 Dnia 09 grudnia 2014 roku (wtorek) w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.

„Transplantacja jestem na tak przyłącz się do nas”

04 Grudzień 2014

  W dniu 3.12.2014 r. w naszej szkole odbyła się projekcja p. Małgorzaty Borowskiej- koordynatora akcji „TRANSPLANTACJA JESTEM NA TAK. PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS”. Organizatorami akcji są I Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Leczenia Żywieniowego UM w Lublinie oraz Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Patronatem honorowym nad akcją obieli Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski, Lubelski Kurator Oświaty – Krzysztof Babisz oraz dyrektor samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie – Marian Przylepa.

więcej...

Wycieczka dydaktyczna … w VW MP Polkowice

27 Listopad 2014

 W dniach 20.11.2014 – 22.11.2014 r. dziesięciu uczniów naszej szkoły z klasy I TPS, II TPS i III TPS wraz z opiekunem Panem Andrzejem Pietrzakiem w ramach projektu unijnego Priorytet IX, Działanie 9.2: Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego „Szkoły dobrych umiejętności” działanie - pracownie diagnostyczne, wyjechali na wycieczkę dydaktyczną do fabryki silników Volkswagena w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Jest to jedna z fabryk silników koncernu Volkswagen. Produkuje się tam wysokoprężne jednostki napędowe o najnowocześniejszej konstrukcji.

więcej...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

19 Listopad 2014

 W dniu 18.11.2014 roku w ZSTR  Piotrowice odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiło 22 zawodników, w kategorii dziewcząt 18. Po kilku godzinach zaciętych pojedynków najlepsi uczniowie naszej szkoły Pizoń Adrian zajął II miejsce i Nakonieczny Marek III miejsce. Oprócz tych uczniów w kategorii chłopców wystąpił – Styk Karol, w kategorii dziewcząt: Winiarczyk Aleksandra, Zarosińska Aneta, Kulka Ewelina. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników. Pizoń Adrian i Nakonieczny Marek awansowali do zawodów rejonowych.

Galeria zdjęć ...

Turniej tenisa stołowego

16 Listopad 2014

 10.11.2014r odbyły się Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym .

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Aleksandra Winiarczyk - klasa I TIUF

II miejsce  - Ewelina Kulka – klasa II TIUF

II miejsce-  Aneta Zarosińska  - klasa II TIUF

13.11 2014r. odbyły się szkolne zawody w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 16 chłopców z różnych klas. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych meczy.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Adrian Pizoń – klasa IV TI

II miejsce  - Marek Nakonieczny – klasa IV TI

II miejsce-  Karol  Styk – klasa II TI

Gratulujemy i życzymy sukcesów na Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym 18.11.2014r.

Galeria zdjęć ...

Turniej Piłki Siatkowej o „Bychawską Podkowę”

16 Listopad 2014

 Dnia 11 listopada 2014 roku w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o „Bychawską Podkowę”. W turnieju wzięło udział pięć drużyn. Ponieważ piłka siatkowa w naszej szkole cieszy się dużą popularnością  drużyna uczniów naszej szkoły również wzięła udział w tych rozgrywkach, pomimo tego, że był to dzień wolny od zajęć edukacyjnych. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w skladzie: Moczybroda Adam, Moczybroda Krzysztof, Augustynowicz Adrian, Augustynowicz Damian, Małek Konrad, Nakonieczny Marek, Pizoń Adrian.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl