AKTUALNOŚCI:

I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RINGO

07 Maj 2015Nauczyciele, dyrekcja i uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1

imienia majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie

zapraszają na

 

I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RINGO

więcej...

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

30 Kwiecień 2015

 Z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja klasy II Ti i III Ti przygotowały apel - krótką lekcję historii przypominającą klimat i wydarzenia epoki oświecenia. Uczniowie zacytowali uniwersalne fragmenty z „Powrotu posła” J.U. Niemcewicza, „Odprawy posłów greckich” J. Kochanowskiego, „Hymnu do miłości ojczyzny” J. Krasickiego, „Pana Tadeusza” A. Mickiewicza, „Do kraju tego” C.K. Norwida w kontekście muzyki poważnej Szopena, Betowena, Liszta, Bacha wzbogaconej prezentacją multimedialną. Przypomino bohaterską sylwetkę patrona szkoły w 75 rocznicę jego śmierci w obronie ojczyzny.

 Galeria zdjęć ...

Dzień otwarty 2015

30 Kwiecień 2015

 30 kwietnia 2015 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE. Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów oraz zapoznanie z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 na rok szkolny 2015/2016.

więcej...

Pożegnanie klas maturalnych

24 Kwiecień 2015
  24 kwietnia2015 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, przed nimi jeszcze egzaminy maturalne i zawodowe.  Wychowawcy pożegnali swoje klasy życząc im połamania piór i sukcesów na egzaminach oraz spełnienia marzeń i realizacji pasji życiowych.

Galeria zdjęć ...

"IT HUBAL"

23 Kwiecień 2015

 Dyrekcja oraz nauczyciele przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zapraszają uczniów gimnazjów do udziału w I konkursie wiedzy informatycznej „IT HUBAL”, który odbędzie się 21 maja 2015. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych oraz przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie.

     Jest to pierwsza edycja tego konkursu, dlatego mamy nadzieję, że poinformują Państwo swoich uczniów o konkursie, zachęcą ich do udziału w nim i do pogłębiania wiedzy z zakresu informatyki.

Do zobaczenia na „IT HUBAL”.

Regulamin oraz karta zgłoszenia ...

Głosuj na podwórko NIVEA w Bychawie

21 Kwiecień 2015

 Nasza szkoła wspiera środowisko lokalne biorąc udział w akcji głosowanie na „Podwórko NIVEA” w Bychawie. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem akcji oraz zasadami głosowania. Wspólnymi siłami zadbajmy o nasze najbliższe środowisko i sprawmy radość dzieciom.

http://www.nivea.pl/podworko


Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl