AKTUALNOŚCI:

Zawody siłowe

27 Marzec 2015

 20.03.2015 r. po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowaliśmy zawody siłowe, których celem była popularyzacja sportów siłowych wśród społeczności szkolnej, a przez to propagowanie aktywnego uprawiania różnych form aktywności. Zawody odbyły się w trzech konkurencjach: wyciskanie  sztangi, siłowanie na rękę i pompki.

więcej...

Odżywiajmy się zdrowo

27 Marzec 2015

 W II półroczu w ramach programu „WF z klasą” zaplanowaliśmy cykl działań dotyczących zdrowego odżywiania. 

Pierwszym było zorganizowanie spotkania z pielęgniarką w dniu 20.03.2015r, która przedstawiła zasady zdrowego odżywiania, omówiła znaczenie pierwszego śniadania dla młodego organizmu oraz zwróciła uwagę na związek aktywności fizycznej i racjonalnego żywienia dla zdrowia. 
więcej...

Bychawa dla Kornelii. Koncert charytatywny.

21 Marzec 2015
 Dnia 5.03.2015r. uczennice naszej szkoły z klas II i III TI/TUF: Magdalena Milanowska, Aleksandra Kopciewicz, Edyta Mączka, Sylwia Szubartowska i Ewa Sawa wraz z opiekunem panią Joanną Mendykowską , wzięły udział w koncercie charytatywnym, podczas którego zbierano pieniądze na operację dla chorej Kornelii Sowiło. Uczennice wykonały układ tańca współczesnego z tkaninami, dostarczając wielu miłych wrażeń zgromadzonej na sali publiczności.

więcej...

Stypendium dla Izy

20 Marzec 2015
 Dnia 19.03.2015 roku podczas VII Sesji Rady Powiatu w Lublinie Pan Starosta Paweł Pikula wręczył 14 najlepszym uczniom ze szkół Powiatu Lubelskiego stypendia Starosty Powiatu Lubelskiego. Naszą stypendystką jest uczennica klasy III Technikum – zawód Technik Informatyk Izabela Roksana Sujka, która w pierwszym półroczu roku szkolnego 2014/2015 Iza uzyskała najwyższą średnią ocen oraz bardzo dobre zachowanie. Gratulujemy osiągnięć! Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia marzeń.

Galeria zdjęć ...

Zaplanuj swoją przyszłość !!!

20 Marzec 2015
 Czym chcesz zajmować się po zakończeniu gimnazjum? W jakim zawodzie widzisz swoją przyszłość?. Chcąc ułatwić gimnazjalistom podjęcie decyzji, w dniu 17.03.2015 r. w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach zorganizowana została konferencja „Zaplanuj swoją przyszłość” pod hasłem ,,Przyszłość należy do tych, którzy przygotowują się do niej dziś”. Konferencja składała się z trzech modułów.
więcej...

„Bądź na fali – oddaj krew!”

14 Marzec 2015
 Pod hasłem „Bądź na fali – oddaj krew!”, w dniu 13 marca 2015 r. przeprowadziliśmy kolejną, trzecią już w tym roku szkolnym, akcję honorowego oddawania krwi. Koordynatorem akcji był Pan Janusz Sagan – pedagog szkolny we współpracy z samorządem szkolnym. W akcji uczestniczyło 41osób.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl